Vytvořeno 16. duben 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

První turnaj U8 na jaře 2019 a takový apríl! Zima, déšť... . Nejvíc ale byla zima rodičům, kteří přihlíželi a fandili. Kluci i holky bojovali, bránili a dávali branky, za míčkem se honili i v čase mezi zápasy. Určitě největší radost měli z medailí, které všichni dostali.

Vytvořeno 8. duben 2019 Kategorie: Články

Rozjezd jarní sezony se Bohemce příliš nevydařil. Ale nevadí, hlavy vzhůru!

Zpravodajství ze zápasů a další fotky najdete na na sociálních sítích Bohemky.

Vytvořeno 28. březen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Poslední turnaj v hale kategorií U6 a U8 proběhl v neděli 17.3. 2019 na Hagiboru. Mrňata - tedy U6 - makala a dařilo se jim nasázet soupeřům dost gólů. Děti U8 se připravovaly na budoucí sezonu, kdy budou hrát už na dvě branky a brankářem. Holčičky, s jedním rytířem v bráně vybojovaly několik vítězných zápasů a měly s dosažených gólů velkou radost. Blahopřejeme!

U8

Vytvořeno 15. březen 2019 Kategorie: Články

Jarní sezona je tady! Bohemáci, vzhůru do boje!

O nadcházejícím víkendu jedou starší žáci do Mnichovic, ostatní začnou o týden později. Tak si shrňme, jak na tom jednotlivé kategorie jsou:

MUŽI - obhájci titulu jsou v základní skupině B třetí, na kontě mají čtyři výhry a dvě prohry. Vedle extraligových bojů se připravují především na Pohár mistrů - EuroHockey Club Trophy, který se 7.- 10. června uskuteční ve švýcarském Wettingenu - rozpis ZDE.

ŽENY - v extraligové tabulce jsou se čtyřmi body (1 výhra, 1. remíza a 4 prohry) předposlední sedmé.

DOROSTENKY - mezi pěticí celků jsou přesně v polovině.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ - na podzim soupeřkám nasázely 24 branek, vyhrály všech pět zápasů a jsou v čele společně s rovněž neporaženým Rakovníkem, s kterým se střetnou doma v sobotu 6.4. od 15:00. Přijďte fandit!

STARŠÍ ŽÁCI - vyhráli základní skupinu a v té finálové mají na kontě výhru a porážku a jsou zatím třetí. Mají potenciál potrápit Slavii i Rakovník.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - stejně jako starší žákyně jsou v čele tabulky (9 výher, 1 prohra), o první místo se dělí s Kbely.

BENJAMÍNCI - kategorie U6, U8, holky a kluci U10 mají před sebou mnoho báječných turnajů.

Vytvořeno 25. březen 2019 Kategorie: Články

Předloni už jsme apelovali na zlepšení jídelníčku dětí v článku (ZDE) Davida Těhníka, osobního trenéra, který spolupracuje se staršími žáky. Nyní přidáváme další pomocnou ruku. Na webu svazu pozemního hokeje je text o zdravé výživě sportovců od lektorek Wellnessia - čtěte ZDE.

Vytvořeno 18. březen 2019 Kategorie: Články

Honza Železný se stal Sportovcem roku Prahy 10 za rok 2018 mezi dospělými!!! GRATULUJEME.

Článek na webu Prahy 10 naleznete ZDE a rozhovor s Honzou ZDE.

Vytvořeno 11. březen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Dvě výhry, dvě remízy a jedna prohra, tak probíhal sobotní turnaj U8. Trenér i hráči jsou s výkonem velice spokojení a odchází domu s úsměvem a novými zkušenostmi. Holky U10 hrály v neděli a končí na krásném 11. místě.

Vytvořeno 7. březen 2019 Kategorie: Články

DŮLEŽITÉ: Taky už se nemůžete DOČKAT!? Pořádný pozemní hokej pod širým nebem už klepe na dveře. A každá kategorie najde pod svým odkazem v rozlosování program jarní části soutěže.

VŠEM hodně branek a štěstí. Bohemka, jedééém!!!

Vytvořeno 28. únor 2019 Kategorie: Dorostenky (U19)

Dorostenky Bohemky se o víkendu rozloučily s halovou sezonou výhrou nad Rakovníkem 3:1 (góly - Hraníčková, Střihavková, Dražinová) a prohrou s Hostivaří 1:5 (gól - Hraníčková). "Hra byla výborná, jen to odehrály v 5+1. Holky makaly, ale bohužel střelecké štěstí nebylo na naší straně.” píše trenérka našich dorostenek, které se celkově umístily na 4. místě! Děkujeme všem našim fanouškům, rodičům i kamarádům za podporu při zápasech za uplynulo halovou sezonu.

Fotogalerie p. Petra Horníka ZDE a ZDE

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>