Vytvořeno 6. prosinec 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Mikuláš, anděl a čert přišli na trénink navštívit naše nejmladší klokany. Děti zpívaly, recitovaly básničky a za odměnu dostaly balíček sladkostí a ovoce. Přes počáteční  strach, u některých i slz, všichni slíbily, že budou hodné a budou poslouchat rodiče a trenéry. Uvidíme kolik hodin jim to vydrží...

První adventní neděle patřila našim benjamínkům U6. Hned na začátku turnaje na děti čekalo překvapení v podobě týmové teplákové soupravy. Děti se na hřišti učily mezi sebou přihrávat a plnit pokyny trenérek. Společně nastřílely krásné góly a po každém zápase odcházely s úsměvem. Odměnou jim byli opět medaile a místo sladkostí dostaly švihadla, která hned společně vyzkoušely. Příště se uvidíme 21.12. od 13h opět na Hagiboru. Přijďte nám fandit!!!

17.11. se naši nejmladší klokani zúčastnili prvního halového turnaje na Hagiboru. Do našeho týmu přibyli konečně dva kluci, Felix a Jonášek. Děti bojovaly o každý míček. Až na jeden zápas se jim podařilo vše vyhrát a za svou bojovnost si kromě radosti ze hry odnesly medaile a sladkosti.

Vytvořeno 24. říjen 2019 Kategorie: Mládež

Halová sezona začala první akcí pořádanou HC Bohemians . 20. ročníkem Memoriálu dr.Pošíka 2019. Po dva dny 2.-3.11.2019 se otřásala hala Hagibor povzbuzování dětí od kategorie U6 až po kluky a holky U12. Někteří se s halovým hokejem setkali poprvé ve své hokejové kariéře a tak turnaj posloužil i k rozehrání před soutěžemi. Který trenér s dětmi přišel, jistě zjistil, kde má družstvo ještě rezervy, co je třeba vylepšit, aby výsledky byly co nejlepší. Celkem se zúčastnilo 35 družstev ze Kbel, Hostivaře, Slavie, Mnichovic, Pragy, Hradce Králové a domácí Bohemky. Děti si odnesly na památku, ty menší medaile, diplomy, ty větší klíčenky poháry, diplomy a všichni doplnily vyčerpanou energii bonbony a určitě dobré pocity ze své hry.

Všem DĚKUJEME za účast a krásné boje. Pár fotek najdete ZDE

Vytvořeno 12. listopad 2019 Kategorie: Mládež
Attachments:
Download this file (Time_program_17.listopad_2019.ods)kluci[ ]246 Kb
Download this file (Time_program_17.listopad_2019_U_15D_1.ods)holky U15[ ]245 Kb
Download this file (Time_program_17.listopad_2019__U18D_.ods)holky U18[ ]245 Kb

Halová sezona je v plném proudu a je tu další perný víkend - tentokrát je na pořadu mládežnický Turnaj 17. listpadu. V sobotu nastoupí hráči do 16 let, v neděli dostanou prostor hráčky do 15 a 18 let. Boje vypuknou v hale na Slavii v Edenu.

Rozps naleznete v příloze.

Vytvořeno 20. říjen 2019 Kategorie: Pragochema Cup 2019
Download this file (tabulky_2019.ods)tabulky[ ]23 Kb
Download this file (výsledky_2019.ods)výsledky[ ]245 Kb

Nadvládla běloruského Minsku na Pragochema Cupu trvá. Stejně jako loni i letošní 53. ročník Memoriálu Karla Kadeřábka ovládli soutěž mužů i žen. Muži Minsku slaví dokonce hattrick! V letošním finále Minsk porazil vídeňské WAC 6:3. Ženy minského celku si v boji o titul poradily s krajankami z celku GHC RITM Grodno poměrem 5:3. Ženy z Minsku vyhrály podruhé za sebou a celky z Běloruska vyhrávají dámskou část turnaje pravidelně od roku 2014 (viz přehled vítězů).

Fotogalerii (by family Stibor) najdete ZDE

(foto facebook Minsku)

Broz získala česká reprezentace mužů, která v zápase o třetí místo přehrála 2:1 ukrajinský SHVSM Vinnycja. Mezi ženami zdolaly hráčky Slavie Praha výběr z Indonésie 3:0.

Vytvořeno 23. říjen 2019 Kategorie: Muži

O uplynulém víkendu skončila podzimní část sezony a v lepší půlce tabulky jsou z celků Bohemky jen muži, kterým patří s bilancí čtyř výher a dvou porážek čtvrté místo v tabulce. Čtvrtí jsou i dorostenci, ale v konkurenci šesti družstev a s bilancí 2:5. Starší žákyně figurují na páté příčce, dorostenky jsou bez výhry poslední šesté a ženy předposlední sedmé. V zimní přípravě máme na čem pracovat a na jaře to otočíme. Bohemáci, makáme!!!

Vytvořeno 24. září 2019 Kategorie: Články

Více jak před týdnem skončil charitativní běh Terezy Maxové Teribear. Členové Bohemky se ho účastní už několikátým rokem a i letos jsme svým během přispěli velice milou částkou. Ohlédněme se za letošním ročníkem Teribear v číslech:
6.- 14.9.2019 - datum letošního ročníku
1 500 m - délka tratě
30 Kč - odměna za každý uběhnutý kilometr
407 196 km - vzdálenost, kterou uběli dohromady všichni účastníci letošního Teribearu
12,215.880,- Kč - peníze, které se díky naběhaným kilometrům vybrali pro dobrý skutek
580.5 km - vzdálenost, kterou Bohemka na Teribearu uběhla
17.415 Kč - peníze, které díky nám podpoří dobrou věc
99 km - nejdelší vzdálenost uběhnutá za náš tým Radkou Šedivou
2 970 Kč - tolik, přispěla Radka svými naběhnutými kilometry
22 - lidí běželo za náš tým a my jim chceme MOC poděkovat, že s náma pomáháte na dobrou věc!

Vytvořeno 18. září 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V neděli 16.9. se konal první turnaj U6, který pořádalo družstvo Kbel. Naše holčičky v základní skupině vyhrály nad týmy Mnichovic, Slavií B i Kbel. Ve finále pak porazily Slavii A a zvítězily. Dohromady nastřilely spoustu gólu a celý turnaj si užily. Snad jim to takhle krásně pujde dál.

Vytvořeno 1. září 2019 Kategorie: Klub

V sobotu 31. srpna se náš tým zúčastnil akce Desítka na Desítce v Malešickém parku. Měli jsme zde svůj stánek s propagačním materiálem a nafukovací hřiště, kde si děti mohly hokej vyzkoušet. Pro zájemce byla připravena i gólmanská výstroj. Děti to moc bavilo a některé z nich projevily o hokej takový zájem, že si ho přijdou vyzkoušet i na náš trénink. Jupí!!!

V rámci akce proběhly i běžecké závody a my máme v každé kategorii svého výherce. Za ty nejmenší to byla Janička Polenová, za ty trochu starší Natálka Kallauschová a za větší děti vyhrál Tomáš Beránek. A za kategorii 2002-2004 na 1. místě Saša Krapf, na 2. místě Lukáš Smekal, na 3. místě Kami Kopecká a na 5. místě Anna Jindráková.

Celý den jsme měli krásné počasí a skvělou atmosféru. Děkujeme našim hráčům za pomoc a skvělou prezentaci našeho sportu.

A především děkujeme Praha 10, že se můžeme účastnit takových akcí a za celoroční podporu našeho klubu.

Vytvořeno 18. červen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Několik momentek z posledního nedělního deštivého turnaje na Slavii. Dvě naše družstva statečně bojovala se soupeři i se střídavými průtržemi  mračen. Přívaly deště byly dětem nepříjemné, góly od soupeřů také. Vedly si ale statečně. Dost balonků do branek soupeřů také vstřelily, hlavně družstvo těch starších a zkušenějších. Na závěr bouchaly šampusy na ukončení sezóny U8. Po prázdninách ahoj!