Vytvořeno 17. srpen 2018 Kategorie: Články

Buldog Ondřej Vudmaska v Hokeji na zemi! Koukněte se na příběh hráče, který pomohl Bohemce získat titul.

Vytvořeno 16. březen 2017 Kategorie: Články

V levé liště najdete v odkazu OBECNÝ ROZPIS - 2018/19 komplentí rozlosování podzimních ástí soutěží 2018 v souboru DOC.

U jednotlivých týmů JSOU v odkazu rozlosování a výsledky - MUŽI, ŽENY, DOROSTENKY, STARŠÍ ŽÁCI A MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

VŠEM přejeme v podzimní části hodně štěstí. BOHEMKA JEDÉÉÉÉÉÉM!!!

Vytvořeno 24. červen 2018 Kategorie: Muži

Muži Bohemky jsou po 12 letech mistry republiky!!!

V sobotním semifinále porazili Litice 6:3 a v nedělním finále v Rakovníku remizovali s odvěkým rivalem Slavií 3:3 a vyhráli 3:1 na nájezdy. "Mezi nám je to vždycky boj. Pěkný zápas, vypjatý, ale to je u nás už taková klasika. Jsem rád, že to letos vyšlo," řekl Honza Železný ve zpravodajství ČT, které můžete vidět ZDE. A TADY oslava s pohárem.

Muži jsou mistry podeváté a navázali na triumfy z let 1965,1967, 1968, 1970, 1973 a 1974, 1998 a 2006.

Vytvořeno 11. červen 2018 Kategorie: Články

Bohemka se přihlásila se k akci Červen s pozemním hokejem pořádané ČSPH

Ve středu 13.6. 2018 se v ZŠ Hostýnská ve dvou tělocvičnách (kvůli dešti se nemohlo postavit venku nafukovací hřiště) vystřídalo asi 70 dětí ze školy ze tří kroužků. Pomáhat přišel i Jan Železný, takže proběhla i autogramiáda. Děti byly nadšené, uvidíme, jestli získáme další do oddílu.

a v neděli 17.6. se Bohemka prezentovala na Pražském festivalu sportu a volného času na Letné:

Vytvořeno 10. červen 2018 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

Tým mladších žákyň Bohemky získal v posledním zápase letošní sezony tři body nad Pragovkou po výhře 3:2 a vybojoval si tím, stejně jako v hale a na nedávném mezinárodním turnaji v Hradci, umístění na stupních vítězů. Zisk bronzových medailí je pro družstvo, které bylo na začátku září sestaveno nově, převážně z mladších hráček, velkým úspěchem a do budoucna příslibem dalších úspěchů! BLAHOPŘEJEME!!!

Vytvořeno 6. červen 2018 Kategorie: Články

V rámci tradičního Magazínu o pozemním hokeji v České televizi byl v červnovém díle profil hráče Bohemky Aleše Peřinky. Kdo neviděl, podívejte se na záznam (klikněte na fotku) a makejte stejně jako ON - srdcař a bouřlivák. Příště bude profil o Vás!

Vytvořeno 5. červen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Tento víkend (2.- 3.6. 2018) byl pro benjamínky Bohemky opravdu náročný. V téměř  tropickém vedru jsme hrály U8 i U10. Někteří z nás strávili na hřišti oba dny, protože ještě patříme do obou kategorií.

Do Mnichovic na turnaj kategorie U8 jsme si udělali výlet vlakem, v Hostivaři jsme na U10 měli skoro dívčí družstvo. Pomohl nám jen David, protože ostatní kluci jsou na škole v přírodě. Dařilo se nám střídavě, moc jsme se snažili i proto, že nás mohutně povzbuzovali rodiče.

Vytvořeno 16. květen 2018 Kategorie: Dorostenky (U19)

Před dvěma týdny se vrátiliy z turnaje Olympijských nadějí, který se konal v Polsku, naše tři hráčky Bohemky - Elda Hraníčková, Kačka Puchmertlová a Markétka Rejlová. Svými výkony i góly se podíleliy na krásném 2. místě. Více na webu svazu ZDE

Tento turnaj byl pro děvčata taky přípravou na mistrovství Evropy B divize v Rakovníku, které se bude konat 15- 21.7.

Vytvořeno 9. květen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Hostivař, Kbely a Mnichovice. To jsou místa, kde jsme už podhoubí Bohemky U8 odehrálo jarní část soutěže. Máme radost z gólů, které se nám v této kategorii daří dávat. Nevyhráváme stále! Teď v Mnichovicích jsme byly samá děvčata a tři vyhrály. Vstřelené branky jsou pro nás velkou radostí, ale důležité je, že se zlepšujeme!!!

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Tréninky: