Vytvořeno 7. říjen 2017 Kategorie: Pragochema Cup 2017_1
Attachments:
Download this file (Pragochema 2017 výsledky.pdf)Výsledky 2017[ ]214 Kb

Turnaj se uskutečnil 10.- 12. listopadu 2017 se zahraniční účast v Aréně Sparta na Podvinném mlýně v Praze 9:

Z vítězství se radovaly běloruské týmy -  suverénně bez porážky vyhráli muži Minsku a ženy Ritmu Grodno. V obou kategoriích obsadily české reprezentace shodně třetí místo.

A jak si vedla Bohemka? Ženy skončily páté v konkurenci sedmi družstev a muži v boji o sedmé místo porazili Slovensko.

K vidění byl olympijský vítěz z Pekingu 2008 Němec Niklas Meinert v dresu týmu Step Forward.

Výsledky najdete na v příloze.

Nedělní zápasy byly k vidění živě na  playo.tv

Vložené zápasy dětí: St. žáci: Bohemians - President 9:4 a Bohemians - Mnichovice 6:0. St.žákyně: Bohemians - HC Praga 3:0

Díky VŠEM za pomoc s organizací!!!

Aktualizováno 13. listopad 2017

Vytvořeno 6. listopad 2017 Kategorie: Články

Halová sezona odstartovala turnaji Memoriálu Dr. Pošíka a ve Vídni, tento týden je na pořadu od pátku do neděle 51. ročník Pragochema Cupu a každá kategorie už najde pod svým odkazem v rozlosování program zimní soutěže. VŠEM hodně štěstí!!!

Aktualizováno 6. listopad 2017

Vytvořeno 5. listopad 2017 Kategorie: Ženy

Ženy zahájily sezonu turnajem ve Vídni - viz zpravodajství z facebooku:

V pátek a v sobotu jsme odehrály zápasy ve skupině s týmy Post SV a SV Arminen, které jsme sice těsně, ale přece prohráli. První zápas výsledkem 2:3, kdy góly dávala Karolína Borská a Michaela Kolářová. Ve druhém zápase jsme dostaly gól z rohu tři minuty před koncem a vyrovnat už se nám nepodařilo, zápas tedy skončil 1:2. Gól vstřelila Zuzka Semrádová. Odpoledne jsme strávili procházkou v centru Vídně, ochutnali pověstný Sacher a obstaraly dárky pro naše nejbližší. V neděli nás čekal souboj o umístění. Celý zápas jsme držely vedení, ale 13 sekund před koncem jsme dostaly gól na 3:3 a tak musely rozhodnout penalty. V základní hrací době skórovala Michaela Kolářová a dva góly z rohu přidala Karolína Borská, která proměnila i penaltu a stala se tak nejlepší střelkyní našeho týmu. Martina Kopecká hráčky Neudorfu vychytala a mohly jsme tedy slavit vítězství.

Turnaj nám ukázal, co je ještě potřeba před sezónou zlepšit, na co si dát v nadcházejících zápasech pozor a v neposlední řadě, že je důležité bojovat a soustředit se do poslední minuty. Příští víkend nás čeká další příprava a to Pragochema Cup v hale na Povinném mlýně. Přijďte nás podpořit.
Petra Kallauschová

Aktualizováno 5. listopad 2017

Vytvořeno 28. říjen 2017 Kategorie: Klub

Kamarádi,
nemusíte chodit v černém, přijďte v tom, v čem byste rádi přišli na setkání s Janou. Nejedná se o klasický pohřeb, ale spíše o osobní rozloučení. Místo květin prosím přineste vaše vzpomínky a věty, které byste jí ještě rádi řekli, kdybyste měli tu možnost. Tyto vzpomínky a věty budete moci zaznamenat do vzpomínkové knihy. Vzpomínkou může být také fotografie či vstupenka z místa, kde jste spolu byli.

Lukáš

Aktualizováno 1. listopad 2017

Vytvořeno 30. říjen 2017 Kategorie: Články

Eliška Doubravová z mladších žákyň vládne střelecké tabulce Bohemky po podzimní části. Do branky soupeřek nasázela celkem patnáct gólů. O čtyři méně trefil Kristián Kudera z mladších žáků a na pomyslné třetí příčce jsou starší žáci Matěj Doubrava a Jakub Žižkovský - oba dali deset 'fíků'. Vyzdvihnout je třeba i devět branek Tomáše Vohnického, elitního střelce mužů s devíti zásahy. Ale každý Bohemák, který zasáhl branku suopeře, nebo nezištně přihrál na gól si zaslouží uznání. Jen tak dál i v halové sezoně!!! Začínáme už o víkendu Memoriálem dr. Pošíka (rozpis v jednotlivých kategoriích - rozlosování)

Nejlepší střelci Bohemky - podzim 2017:
15 - Eliška Doubravová (ml. žákyně)
11 - Kristián Kudera (ml. žáci)
10 - Matěj Doubrava (st. žáci) a Jakub Žižkovský (st.žáci)
9 - Karolína Šedivá (ml. žákyně), Tomáš Vohnický (muži), Jáchym Bouška (ml. žáci+st. žáci)
8 - Filip Bouška (st. žáci)
5 - Jan Železný (muži)
4 - Kateřina Buňátová (ženy), Eliška Jindráková (ml. žákyně), Kateřina Spilková (ml. žákyně), Petra Čermáková (ml. žákyně)
3 - Eliška Hraníčková (st. žákyně) a Kateřina Puchmertlová (st. žákyně), Anna Jindráková (ml. žákyně)
zdroj: pozemnihokej.cz

Aktualizováno 31. říjen 2017

Vytvořeno 25. září 2017 Kategorie: Klub

Děkujeme všem, kteří prezentovali Bohemku v Malešickém parku na akci Desítka na desítce, především Markétě Otčenáškové za perfektní organizaci. A Kamila Kopecká i Standa Stuna zvítězili s přehledem ve svých kategoriích v běhu na 1600m!

Aktualizováno 8. říjen 2017

Vytvořeno 27. září 2017 Kategorie: Muži

V úterním večeru a v drobném i hustším dešti prohráli muži Bohemky se Slavií 2:4. Hlavní rozdíl: proměňování šancí a rychlost zpracování (aspoň dle mého neodborného názoru). Bohemka se v úvodu dostala po brance Vohnického do vedení 1:0, ale ještě v první půli se čtyřkrát trefila Slavie. Ve druhé části měla Bohemka šance, Honza Železný šel i sám na brankáře, ale už se ujala jen střela Vohnického (i když trochu sporná, jelikož se sudí těsně před ranou upískl). Po skončení času ještě přišla šance korigovat výsledek z rohu, ale brankář Slavie chytil (NOVÉ viz VIDEO).

vložil nezásvislý divák RS

Vytvořeno 14. září 2017 Kategorie: Fotogalerie

V následujícím odkazu najdete další fotky ze soustředění v Bretu 12.- 19.8.2017

Další fotky najde pod média - fotogalerie!

Aktualizováno 7. říjen 2017

Vytvořeno 18. září 2017 Kategorie: Ženy

Při nedělním podvečerním zápase v Mnichovicích ženám přálo nejen počasí, ale i štěstí. Po dvou letech opět dokázaly zvítězit nad dravými protihráčkami z Mnichovic. Do zápasu šly s velkým odhodláním a už v desáté minutě zaskórovala Elda Hraníčková svou tečí po krásné nahrávce Péti Kallauschové. Ženy do toho daly vše a prvních dvacet minut měly značnou převahu. Pak se podařilo dostat balón do brány Kateřině Buňatové. Ke konci prvního poločasu ženám došly síly, toho Mnichovice využily a změnily skóre na 2:1. To si ženy Bohemians nenechaly líbit a padl další gól od Lůcy Paříkové. Do druhého poločasu se šlo s ještě větším zapálením a bylo vidět mnoho šancí ze strany domácích, ale toho se naše gólmanka Lenka Morová nezalekla a všechny šance dokázala vychytat. I ve druhém poločase se balónek držel spíše na naší hokejce a po pár našich promarněných šancích se podařilo čistým úderem z kruhu dát již druhý gól Lůce Paříkové. Zápas tedy skončil vítězstvím pro naše ženy 4:1!!! Doufáme, že je štěstí neopustí ani do dalšího zápasu, který odehrají tuto sobotu na hřišti Slavie ve 12:30 a soupeřem jim bude Slavie B.

Aktualizováno 18. září 2017

Vytvořeno 14. září 2017 Kategorie: Muži

Muži Bohemians vyhráli i druhý zápas nové sezony. Ve středu večer porazili HC President 2:1 a navázali na těsné vítězství 5:4 nad béčkem Litic. Klokani měli celý zápas až drtivou převahu, ale trápili se v koncovce. Vedení se tak ujal po laciné brance z rohu President. Bohemians se ale po přestávce po urputném boji podařilo skóre otočit, když se nejprve z rohu trefil Tomáš Vohnický a v závěru přidal vítězný gól ve skluzu Ondra Soukup.