Vytvořeno 16. květen 2019 Kategorie: Články
Attachments:
Download this file (červen s PH.pdf)Červen s pozemním hokejem[ ]1822 Kb

Bohemka pořádala ve středu 12. června na hřišti ZŠ Hostýnská v Praze 10 den s pozemním hokejem. Akce se nadmíru vydařila. Více čtěte na facebooku ZDE.

Vytvořeno 5. červen 2019 Kategorie: Muži

Po zisku extraligového stříbra hráli muži Bohemky na Pohár mistrů - EuroHockey Club Trophy a ve švýcarském Wettingenu neuspěli. Ve skupině prohráli 1:5 s Ukrajinci, 0:3 s domácím Cardiffem a remizovali 2:2 s Vídní. V boji o 7. místo nestačili na irský Hc Glenanne a prohráli 3:8.

Rozpis a výsledky najdete ZDE.

Vytvořeno 10. červen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Nedělní dopoledne patřilo kategoriím U6 a U8. Nejdříve proběhla taktická porada, pak následovalo řádné rozcvičení. Na hřišti ve Kbelích jsme měli tři týmy a všechny i přes úmorné vedro bojovaly o každý balónek. Děti si odnesly medaile a teď už se můžou těšit na prázdnin...

Vytvořeno 28. květen 2019 Kategorie: Muži

Necelé tři minuty dělily muže Bohemky od obhajoby titulu, což se jim naposledy povedlo před více než čtyřiceti lety. Ve finále vedli po brance Ondřeje Soukupa z rohu nad Liticemi v Pzni 1:0, ale domácí dokázali při hře bez brankáře srovnat. V následných nájezdech tentokrát Bohemka neuspěla (loni ve finále porazila na náíjezdy Slavii) a po sedmé serii padla.

BLAHOPŘEJEME KE STŘÍBRU a Litiícím k titulu po devíti letech. Text na webu svazu ZDE a záznam zápasu najdete ZDE

V semifinále porazili díky brankám Kryštofa Bodnára a Tomáše Vohnického Slaviii 2:1. Text najdete na webu svaz ZDE

Vytvořeno 17. květen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Nedělní chladné dopoledne patřilo našim nejmenším. Na hřisti Slavie děti vyhrály tři zápasy a jeden remizovaly. Padlo spoustu gólu a holky si užily nejen hokej, ale i sladké odměny.

Vytvořeno 6. květen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

V sobotu 4.5. proběhl turnaj kategorie U6 ve Kbelích. Přes nepřízeň počasí holky Bohemky bojovaly, hrály moc pěkně a hlavně úspěšně. Dohromady v pěti zápasech nastřílely přes 20 gólů. Na závěr si odnesly pohár a sladkou odměnu.

Vytvořeno 16. duben 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

První turnaj U8 na jaře 2019 a takový apríl! Zima, déšť... . Nejvíc ale byla zima rodičům, kteří přihlíželi a fandili. Kluci i holky bojovali, bránili a dávali branky, za míčkem se honili i v čase mezi zápasy. Určitě největší radost měli z medailí, které všichni dostali.

Vytvořeno 8. duben 2019 Kategorie: Články

Rozjezd jarní sezony se Bohemce příliš nevydařil. Ale nevadí, hlavy vzhůru!

Zpravodajství ze zápasů a další fotky najdete na na sociálních sítích Bohemky.

Vytvořeno 28. březen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Poslední turnaj v hale kategorií U6 a U8 proběhl v neděli 17.3. 2019 na Hagiboru. Mrňata - tedy U6 - makala a dařilo se jim nasázet soupeřům dost gólů. Děti U8 se připravovaly na budoucí sezonu, kdy budou hrát už na dvě branky a brankářem. Holčičky, s jedním rytířem v bráně vybojovaly několik vítězných zápasů a měly s dosažených gólů velkou radost. Blahopřejeme!

U8

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>