U10: kluci po nájezdech třetí

Mladším žákům Bohemky se dařilio v Rakovníku. Kluci vybojovali po napínavých nájezdech třetí místo! Balohpřejeme. Holky tentokrát obsadily osmou příčku.

Na rozhodující nájezd kluků jukněte na VIDEU.

NOVÉ: A ještě jedno VIDEO a odkaz na článek ZDE

Z instagramu: Kluci vyhráli téměř všechny zápasy ve skupině až na jeden a tak se umístili na 2. místě ve skupině a záhráli si tak zápas o třetí místo. Zápas byl velice napínavý až o vítězi musely rozhodnout nájezdy. Nájezdy byly dlouhé a napínavé, ale nakonec vyhráli naši kluci po asi deváté serii nájezdů.
Holky začaly velice pěkně ale každý zápas jim utekl jen o gól nebo dva. Jeden zápas vyhrály a tak se umístily na 4. místě ve skupině a hrály o 7. místo. Tento zápas bohužel prohrály a tak se nakonec umístily na 8. místě.
Nutno podotknout, že holkám tentokrát pomáhali dva kluci a to Péťa Očenášek a David Bortl, klukům děkujeme.