Vytvořeno 28. říjen 2017 Kategorie: Klub

Kamarádi,
nemusíte chodit v černém, přijďte v tom, v čem byste rádi přišli na setkání s Janou. Nejedná se o klasický pohřeb, ale spíše o osobní rozloučení. Místo květin prosím přineste vaše vzpomínky a věty, které byste jí ještě rádi řekli, kdybyste měli tu možnost. Tyto vzpomínky a věty budete moci zaznamenat do vzpomínkové knihy. Vzpomínkou může být také fotografie či vstupenka z místa, kde jste spolu byli.

Lukáš

Vytvořeno 25. září 2017 Kategorie: Klub

Děkujeme všem, kteří prezentovali Bohemku v Malešickém parku na akci Desítka na desítce, především Markétě Otčenáškové za perfektní organizaci. A Kamila Kopecká i Standa Stuna zvítězili s přehledem ve svých kategoriích v běhu na 1600m!

Vytvořeno 23. květen 2017 Kategorie: Klub

UPOZORNĚNÍ: Zálohu většina z vás platila 1500 Kč, doplaťte, prosím, zbývající část dle následující tabulky nejpozději do 20.6.2017 na účet HC Bohemians  2200547288/2010

Variab. symbol použijte jako na příspěvky a do poznámky dopište soustředění.

kategorie

den

pobyt (7 dní)

předškoláci

1.stupeň (do 5.třídy ZŠ)

děti do 15 let včetně

děti do 18 let včetně

dospělý doprovod soustředění

S pozdravem Zuzana Stiborová

Vytvořeno 3. duben 2017 Kategorie: Klub

První mistrovské zápasy v jarní části soutěží byly pro HC Bohemians úspěšné. Muži porazili družstvo President 3:2, kdy v závěru dokazáli zvrátit nepříznivý výsledek 0:2 ve svůj prospěch. Stále se ukazuje, že problémem družstva je disciplina. Desetiminutový trest pro Aleše Peřinku byl zcela zbytečný /2 góly padly v oslabení/. Na druhé straně byl velkým úspěchem vítězství starších žákyň nad Slavií 2:1. Patří jim uznání nejen za výsledek, ale i za předvedenou hru.

Mladší žáci se vezou na vítězné vlně z halových soutěží. V dohrávaných utkání podzimní části soutěže dokázali vrátit porážku Liticím A a vyhráli 4:1 a Litice B pak porazili vysoko 8:0. Obě utkání byly zcela v moci našich kluků. Podrobnosti v kategorii mladší žáci. Ženy hrály s lídrem soutěže Slavii Praha (0:9). Družstvo se buduje a bylo doplněno z řad mladých hráček, které potřebují ještě rok, nebo dva a pak budou určitě postrachem všech družstev.

Výsledky najdete v odkazech jednotlivých týmů a na odkazu soutěže 2016/17 na stránkách CSPH.

Veverka Ferdinand

Vytvořeno 29. březen 2017 Kategorie: Klub

O nadcházejícím víkendu se rozjedou jarní soutěže a nedílnou součástí dobrého výkonu je správná (nebo alespoň ne vyloženě nevhodná) strava. Mladším žákům v zimní sezoně pomáhal zlepšovat kondici David Těhník, osobní trenér, kterého jsme požádali o sestavení základů výživy u mladých sportovců. Na stadionech je mnohdy obtížné koupit dětem mezi zápasy něco jiného než párek v rohlíku, hranolky a kolu. Přečtěte si proto ZDE Davidův přehled a zkuste na jídlo myslet s předstihem.

Vytvořeno 16. březen 2017 Kategorie: Klub

V odkazech "Rozlosování" u týmů už i mužů žen, starších žákyň i žáků a mladších žákyň a žáků, přípravky najdete rozlosování jarních částí soutěží 2017. Další budou postupně doplněny.

Příspěvky za 1. pololetí 2017 je třeba zaplatit do 15.4.2017 - každá kategorie najde info ve svém odkazu.

Vytvořeno 25. leden 2017 Kategorie: Klub

Městská část Praha 10 vyhlašovala koncem minulého roku anketu Sportovec Prahy 10 pro rok 2016. V kategorii „Sportovní legenda“ zvítězil Ferdinand Veverka - člen a předseda klubu pozemního hokeje HC Bohemians z.s.

Ferdinand Veverka se v padesátých letech stal díky sportovnímu areálu JAWA Pankrác pozemním hokejistou a členem sportovního klubu ČKD Stalingrad. Spolu s dalšími kamarády stál později u zrodu nového oddílu pozemního hokeje TJ Bohemians tehdy ještě ČKD Praha. V šedesátých a sedmdesátých letech byl hráčem reprezentačního týmu .

Po ukončení aktivní činnosti v družstvu mužů byl v Bohemce trenérem mládeže a dospělých. Později pracoval ve výboru oddílu. Od roku 1995 byl několikrát zvolen předsedou. Aktivně se podílel a podílí na práci Českého svazu pozemního hokeje. V době jeho aktivní činnosti byl pozemní hokej nejúspěšnějším oddílem TJ Bohemians Praha. Bylo to zlaté období bohemáckého hokeje.

V letošním roce je pořádán již 50. ročník nejstaršího mezinárodního halového pozemkářského turnaje Pragochema CUP s účastí až 16 družstev z Evropy. Pan Veverka byl u zrodu jako aktivní hráč, nyní již léta je jeho organizátorem.

Oddíl nejprve sídlil na Pankráci, pak na Praze 9 v areálu Podvinný mlýn. V osmdesátých letech přesídlil na Hagibor v Praze 10 a byl součástí TJ Bohemians Praha. Po několikaletých neshodách s TJ Bohemians Praha spojených se záměrem výstavby areálu Hagibor byl iniciátorem vzniku klubu HC Bohemians z.s. Klub má 200 členů a 10 družstev.

Za klub pozemního hokeje HC Bohemians Věra Lažánková

Vytvořeno 9. leden 2017 Kategorie: Klub

Soustředění 2017

Pro kategorie U9,U11, U13 v termínu 12.-19.8.2017 v areálu Bret, Žacléř.

Přihlásit se můžete zde do 30.1.2017 :

Přihlášku si můžete stáhnout zde a odevzdejte do 30.3.2017 svým trenérům nebo mě emailem :

Zuzana Stiborová

Vytvořeno 11. únor 2016 Kategorie: Klub

Se zármutkem oznamujeme, že po dlouhé nemoci zemřel v sobotu 6. 2. 2016 náš kamarád, dlouholetý hráč, trenér a funkcionář Bohemians Praha Zdeněk Kapucián.

Na přání jeho i jeho rodiny proběhne rozloučení bez obřadu, pouze v rodinném kruhu.

Všichni kamarádi z Bohemians.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>