Vytvořeno 24. červen 2013 Kategorie: Klub
Attachments:
Download this file (Pozvánka oslava 60. výročí založení oddílu pozemního hokeje Bohemians Praha.pdf)Pozvanka.pdf[ ]3083 Kb

Zveme všechny bývalé i současné hráče, funkcionáře a přátele pozemního hokeje na oslavu 60. výročí založení našeho oddílu. Posedíme, zavzpomínáme, zasportujeme si... To vše v klidném prostředí kempu Sokol Dolní Počernice. Oslava proběhne 21.9.2013, začátek akce od 10:00, konec nejdříve po půlnoci... Sportovní oblečení s sebou, šatny a sprchy zajištěny.

Spojení MHD:

autobus linka 263 ze stanice Depo Hostivař do zastávky Škola Dolní Počernice, dále pěšky cca 100m po směru, na křižovatce mírně vpravo (pozor ne všechny spoje linky 263 jedou do Dolních Počernic, některé končí v Europarku Štěrboholy)

autobus linka 163 ze stanice Želivského do zastávky Dolní Počernice, pěšky podjezdem pod železniční tratí a dále stále po hlavní silnici, až dorazíte ke školnímu hřišti (bude po levé straně) odbočte na křižovatce mírně vpravo, cca za 50m bude, opět po levé straně, kemp Sokol Dolní Počernice

Mapa...

Za výbor oddílu