Vytvořeno 12. listopad 2018 Kategorie: Muži

Muži si před Pragochema Cupem už tradičně zahráli turnaj ve Vídni. Na Indoor Classic 2018 porazili jen AHTC 4:3, s mladíky ze Slovenska do 21 let remizovali 3:3 a další zápay prohráli - s Rakouskem do 21 let 4:10, s vídeňským Post SV 0:6 a se Slavií 2:4.

Bohatou fotogalerii z turnaje najde ZDE.

Aktualizováno 12. listopad 2018

Vytvořeno 24. červen 2018 Kategorie: Muži

Muži Bohemky jsou po 12 letech mistry republiky!!!

V sobotním semifinále porazili Litice 6:3 a v nedělním finále v Rakovníku remizovali s odvěkým rivalem Slavií 3:3 a vyhráli 3:1 na nájezdy. "Mezi nám je to vždycky boj. Pěkný zápas, vypjatý, ale to je u nás už taková klasika. Jsem rád, že to letos vyšlo," řekl Honza Železný ve zpravodajství ČT, které můžete vidět ZDE. A TADY oslava s pohárem.

Muži jsou mistry podeváté a navázali na triumfy z let 1965,1967, 1968, 1970, 1973 a 1974, 1998 a 2006.

Aktualizováno 26. červen 2018

Vytvořeno 24. duben 2018 Kategorie: Muži

Muži o víkendu zakončili základní skupinu výhrou 4:2 nad Račou a z druhého místa postoupili do nadstavbové skupiny, kde se bude hrát o čtyři místa v play off. Do nadstavby si přinesli pět bodů za remízu se Slavií a remízu a vítězství nad béčkem Litic. Nyní se dvoukolově utkají s trojicí soupeřů z druhé skupiny Rakovníkem, áčkem Litic a Hostivaří. Program ZDE
Pořadí nadstavbové skupiny:
1. Slavia 10 b. (21:5), 2. Litice A 7 (13:7), 3. Rakovník 6 (14:9), 4. BOHEMIANS 5 (13:14), 5. Hostivař 4 (8:15), 6. Litice B 1 (9:24).

Aktualizováno 24. duben 2018

Vytvořeno 13. duben 2018 Kategorie: Muži

Muži Bohemky začali jarní část zostra derby se Slavií a duel (12.4.) skončil remízou 2:2, v druhém utkání (17.4.) zdolali Pragu 4:1.

Komentáře z facebooku Bohemky zde:

Se Slavií: Cenný bod s obhájcem titulu Klokanům vynesl nejen bojovný výkon, ale v prvním poločase také málo vídané gesto gesto fair play. Bohemka dala gól na 2:0, rozhodčí ho však neodpískali, protože podle nich míček nepřešel brankovou čáru. Gól uznali až po upozornění hráčů i trenéra Slavie. Klokani vedení nakonec neudrželi, přestože soupeř hrál ve druhém poločase několik minut bez brankáře. Nejprve kvůli žluté kartě a poté kvůli zranění.

S Pragou: Tradičně nepříjemný soupeř se ujal vedení, ale Klokani tentokrát velké trápení nepřipustili a ještě do přestávky vyrovnali. Po pauze pak dalšími třemi góly rozhodli. Hattrickem se na vítězství podílel Tomáš Vohnický, zbývající gól dal Honza Železný. Zlým mužem zápasu byl se zelenou a žlutou kartou Didi Haman.

Aktualizováno 18. duben 2018

Vytvořeno 29. leden 2018 Kategorie: Muži

Muži Bohemky zakončili halovou extraligu prohrami se Slavií 2:3 a s Liticemi 4:5 a obsadili v konečné tabulce třetí místo. Na kontě měli pěti výher, dvakrát remizovali a třikrát prohráli. Z titulku se raduje Slavie o bod před Rakovníkem.

Aktualizováno 26. březen 2018

Vytvořeno 26. listopad 2017 Kategorie: Muži

Muži Bohemky mají za sebou druhý víkend halové extraligy. Po třech výhrách - nad Rakovníkem 4:3, nad plzeňským Bolevcem 7:6 a nad Hradecem jasným 7:3 - se v neděli střetli o průběžné první místo se Slavií. V tradičně vypjatém derby několikrát vedli, naposledy 5:4, ale zápas nakonec skončil remízou 5:5. Bohemka pykala za tři vyloučené hráče, ve druhé půli dvakrát 'odpočíval' Honza Železný...

Pár záběrů ze zápasu zde: VIDEO I, VIDEO II a VIDEO III

Aktualizováno 26. listopad 2017

Vytvořeno 27. září 2017 Kategorie: Muži

V úterním večeru a v drobném i hustším dešti prohráli muži Bohemky se Slavií 2:4. Hlavní rozdíl: proměňování šancí a rychlost zpracování (aspoň dle mého neodborného názoru). Bohemka se v úvodu dostala po brance Vohnického do vedení 1:0, ale ještě v první půli se čtyřkrát trefila Slavie. Ve druhé části měla Bohemka šance, Honza Železný šel i sám na brankáře, ale už se ujala jen střela Vohnického (i když trochu sporná, jelikož se sudí těsně před ranou upískl). Po skončení času ještě přišla šance korigovat výsledek z rohu, ale brankář Slavie chytil (NOVÉ viz VIDEO).

vložil nezásvislý divák RS

Aktualizováno 8. říjen 2017

Vytvořeno 14. září 2017 Kategorie: Muži

Muži Bohemians vyhráli i druhý zápas nové sezony. Ve středu večer porazili HC President 2:1 a navázali na těsné vítězství 5:4 nad béčkem Litic. Klokani měli celý zápas až drtivou převahu, ale trápili se v koncovce. Vedení se tak ujal po laciné brance z rohu President. Bohemians se ale po přestávce po urputném boji podařilo skóre otočit, když se nejprve z rohu trefil Tomáš Vohnický a v závěru přidal vítězný gól ve skluzu Ondra Soukup.

Aktualizováno 14. září 2017

Vytvořeno 3. září 2017 Kategorie: Muži

Muži Bohemians vstoupili do nové sezony utrápeným vítězstvím 5:4 nad béčkem Litic.
Klokani až na pár zaváhání v úvodu vyhráli první půli jasně 3:0 a rozhodně to nevypadalo na drama. Po přestávce však přišel pro nás už bohužel obvyklý výpadek a Litičtí vyhráli druhý poločas 4:2. Na rozdíl jediné branky naštěstí domácí snížili pouhé dvě minuty před koncem, takže se Bohemce podařilo těsnou výhru přeci jen udržet.
Další zápas 13. září proti HC President.