Vytvořeno 12. srpen 2019 Kategorie: Rozlosování

Eraliga muži 2019/20 - podzimní část:

7.9. 15:00 Bohemians - Rakovník  
14.9. 10:00 Hradec - Bohemians  
21.9. 15:00 Bohemians - Praga  
28.9. 16:00 Litice - Bohemians
 
5.10. 00:00 Bohemians - Hostivař  
12.10. 00:00 Slavia - Bohemians  x:x 
19.10. 00:00 Bohemians - Rača  


Přehled všech zápasů a tabulka ZDE


 
Vytvořeno 24. březen 2017 Kategorie: Rozlosování

Pohár mistrů - EuroHockey Club Trophy - 7.- 10. června Wettingen (Švýc.) - rozpis ZDE.

7.6.: 14:15 Vinnycja (Ukr.) - Bohemians

8.6.: 10:00 WAC (Rak.) - Bohemians

9.6.: 10:00 Cardiff (Wal.) - Bohemians

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Extraliga muži 2018/19 - jarní část:

Semifinále: 1.6.: 13:15 Slavia - Bohemians (v Liticích) 1:2

2.6.:  FINÁLE: Litice - Bohemians 2:1 po nájezdech

Nadstavba:

1.5. 11:00 Bohemians - Slavia  0:3
4.5.
16:00 Rakovník - Bohemians  2:2
8.5. 14:00 Rača - Bohemians  1:3
11.5. 11:00 Bohemians - Slavia  0:2 - zápas na Youtube ZDE
18.5.
  9:00
Bohemians - Rakovník  4:2
25.5.   9:00 Bohemians - Rača  6:1

 Přehled všech zápasů a tabulka ZDE

Dohrávka základní části:

6.4. 11:00 Praga - Bohemians  1:3
7.4.
17:00 Litice A - Bohemians  6:1
13.4. 10:00 Hostivař - Bohemians  2:3
27.4. 13:00 Bohemians - President  4:0

 Odehrané podzim: 9.9. BohemiansHradec 8:0, 15.9. Bohemians - Litice A 0:3, 22.9. Bohemians – Praga 3:0, 29.9. Bohemians –  Hostivař 3:0, 20.10. Bohemians - Litice A odloženo, 6.10. PresidentBohemians 1:6, 13.10. Hradec Bohemians 3:2.

Přehled na webu svazu ZDE

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Halové soutěže 2018/19:

Extraliga - odehrané:

1.12.2018: Bohemians - President 5:5, Bohemians - Rakovník 3:3; 8.12.2018 SlaviaBohemians 6:1 BohemiansLitice 4:6. 23.12.2018 Bolevec – Bohemians 5:9President – Bohemians 4:8, 19.1.2019 RakovníkBohemians x:x a Bohemians Slavia 0:5, Litice Bohemians 1:3 a BohemiansBolevec 5:2.

3.2.2019 - semifinále: Bohemians - Rakovník 3:5.

Kompletní výsledky a tabulka ZDE

Muži II. liga
23.2.2019 hala VŠ Plzeň
9:00 Bohemians B
Mnichovice a 12:00 Kbely - Bohemians B
Odehrané:

25.11. Praga B - Bohemians B 2:6, Bohemians B - Rakovník B 5:5, 22.12.2018 Bolevec B - Bohemians B 3:8Mnichovice - Bohemians B 8:6,
3.2.2019 Bohemians BKbely 5:6, Bohemians B - Praga B 10:5, 17.2.2019 Bohemians B - Bolevec B 8:6 a Rakovník B - Bohemians B 5:3.

kompletní výsledky a tabulka ZDE

muži trénik hala: pondělí 21.30-22.30 hala Sparty Podvinný mlýn
                 pátek:   20.30-22.00 hala Hagibor

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jarní část 2018

Skupina A:12.4: Bohemians - Slavia 2:2 (2:0), 17.4:  Praga - Bohemians 1:4 (1:1), 21.4. : Rača - Bohemians 2:4

Nadstavbová část: 5.5.: Bohemians - Rakovník 4:1, 12.5.: Bohemians - Hostivař 4:2, 26.5: Litice A - Bohemians 4:1, 2.6. Rakovník - Bohemians 3:3, 9.6.: Hostivař - Bohemians 0:5, 16.6.: 14:15 Bohemians - Litice A 2:2.

Semifinále: Bohemians  - Litice 6:3

Finále Bohemians  - Slavie 3:3 a 3:1 na nájezdy  - MISTŘI!!!

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE

Podzimní část 2017 - odehráno:

Litice B - Bohemians 4:5, President  - Bohemians1:2, Bohemians- Praga 3:1, Slavia - Bohemians 4:2, Bohemians -Rača 5:3, Bohemians - Litice B 4:4, Bohemians- President 2:0.  


Halová sezona 2017/18 - hala Slavia:

Extraliga:

Bohemians - Rakovník 4:3Bolevec - Bohemians 6:7, Bohemians - Hradec 7:3, - Bohemians 5:5, Bohemians Litice 4:4Rakovník Bohemians 6:4, Hradec - Bohemians 6:7, Bohemians - Bolevec 9:2, Bohemians Slavia 2:3Litice Bohemians 4:5.

 Přehled na webu svazu ZDE

.......................................................................................................................

Muži B - 2. liga:

Odehráno:

Bohemians B - Rakovník B 9:3, Kbely- Bohemians B 4:5, Mnichovice - Bohemians B, 1:12, Slavia B - Bohemians B 4:6, Bohemians B - Rača 4:5, Bohemians B - Bolevec B 17:1, Bohemians B - Praga B 7:5.

Přehled na webu svazu ZDE


 

1.12.2018 hala VŠ Plzeň

13:00 Bohemians - President a 16:00 Bohemians - Rakovník

8.12.2018 hala Kostelec

10:00 SlaviaBohemians a 12:00 BohemiansLitice
23.12.2018 hala Slavia

10:00 BolevecBohemians a 14:00 PresidentBohemians

19.1.2019 hala Slavia (tech. zajištění: Bohemians)

8:00 RakovníkBohemians a BohemiansSlavia

26.1.2019 hala Slavia

9:00 LiticeBohemians a 11:00 BohemiansBolevec

3.2.2019 play off

 

Díky za podporu


Tréninky venku:

U10 dívky: Po/Čt 16:00 Hostýnská
U10 chlapci: Po/Čt 17:00 Hostýnká
Ml. žákyně: Po/Stř 16:45 Zelený pruh a Čt 15:55 kondice Hostýnská
Starší žáci: Po/Stř 18:30 Zelený pruh, Čt 16:30 kondince Hostýnská
Starší žákyně: Po/Stř 17:00 Zelený pruh
Dorostenky a ženy: Po/Stř 18:30 Zelený pruh, Út 20:00 HTC
Muži: Po/Stř 19:45 Eden - Slavia

Bazar vybavení

Klikni na obrázek a kupuj_prodávej: