Vytvořeno 18. listopad 2019 Kategorie: Rozlosování

Ženy -  halová sezona 2019/20:

8.12. Hr. Králové  13:00 Bohemians - Hr. Králové  x:x
  15:00 Rakovník- Bohemians 
 
14.12. Kostelec  9:00 Hostivař - Bohemians  
13:00 Litice - Bohemians
 
11.1. Slavia   9:00 Bohemians - Slavia  
  11:00 Bohemians - Rakovník  
19.1. Slavia 11:00 Bohemians - Hostivař 

 

  14:00 Hr. Králové - Bohemians 
 
1.2. Slavia 12:00 Slavia -Bohemians  
  14:00 Bohemians - Litice  

Všechny výsledky ZDE

 


 

 
Vytvořeno 28. srpen 2019 Kategorie: Rozlosování

Extraliga žen 2019/20 - podzimní část (domácí hřiště Zelený pruh):

7.9. 13:00 Hostivař - Bohemians  3:1
odloženo   Bohemians - Praga
 
21.9. 13:00 Hradec - Bohemians  
odloženo   Slavia B - Bohemians
 
5.10. 11:00 Bohemians - Litice  0:4
12.10. 13:00 Slavia - Bohemians  8:0
19.10. 09:00 Bohemians - Rakovník  0:9

Přehled všech zápasů a tabulka ZDE


 

 
Vytvořeno 16. březen 2017 Kategorie: Rozlosování

Extraliga 2018/19 - jarní část:

 
  6.4.  11:00 
 Hradec - Bohemians    
 3:0
13.4.  11:00  Bohemians - Slavia     0:8
27.4.
 13:00
 Praga - Bohemians     1:8
  1.5.    9:00  Bohemians - Rakovník
 0:6
  8.5.
 15:00  Slavia B - Bohemians  2:1
11.5.    9:00  Bohemians - Hostivař  2:2
18.5.
 13:00  Litice - Bohemians  3:1
25.5.    9:00  Bohemians - Hradec  2:4

podzim - odehrané:

8.9.2018 Slavia - Bohemians 8:1, 15.9. Bohemians - Praga 0:4, 22.9. Rakovník - Bohemians 7:0,
6.10. Bohemians - Slavia B 1:0, 13.10. HostivařBohemians 3:0, 20.10. Bohemians - Litice 2:2

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx,

Halová sezona 2018/19

Extraliga . odehrané:

24.11.2018: Slavia Bohemians 5:1, Bohemians - Hostivař 5:4; 2.12.2018: Rakovník Bohemians 7:1, Bohemians Praga 1:5;
9.12.2018 Hradec Bohemians 4:3 a Bohemians - Slavia 2:5, 22.12.2018 Bohemians – Rakovník 6:8, Hostivař – Bohemians 3:5. 27.1.2019
Praga Bohemians 2:4 a Bohemians Hradec 2:4.

Všechny výsledky a tabulka ZDE

Ženy I. - odehrané:
25.11.2018: Bohemians BRakovník 2:6, Kadaň - Bohemians B 9:2, 15.12.2018 Bohemians B – Litice 2:8 a Bohemians B - Slavia B 3:4, 12.1.2019 Mnichovice - Bohemians B 2:4, Rakovník B - Bohemians B 6:2, 26.1.2019 Bohemians B Kadaň 1:3 a Litice - Bohemians B 6:2, 2.2.2019 Slavia B - Bohemians B 4:0, a Bohemians B - Mnichovice 4:3.

Všechny výsledky ZDE

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sezona 2017/18:

Jaro: 7.4.: Bohemians - Rakovník 0:8, 14.4: Bohemians - Praga 1:9, 21.4.: Hostivař - Bohemians 11:0, 2.5.: Bohemians - Slavia B 2:4, 8.5.: Hradec - Bohemians 4:0, 14.5.: Bohemians - Mnichovice 0:3

10:6.: Litice - Bohemians 3:2, 11.6.: Bohemians - Slavia 0:11, 16:6.: 10:30 Rakovník - Bohemians 15:0.

Podzim: Praga - Bohemians 2:1, Bohemians - Hostivař 1:5, Mnichovice - Bohemians 1:4, Slavia B - Bohemians 6:1, Bohemians - Hradec 0:4, Bohemians - Litice B 3:4,  Slavia A - Bohemians 6:0.

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE

Příprava - OVB Mrkev Cup 2018 (24.- 25.3.):

Skupina: Bohemians - HC 1496 Praga 0:1Bohemians - Hostivař 0:2Bohemians - Vídeň 2:1. O 7. místo: Bohemians - Slovernsko 3:0.


 Halová sezona 2017/18 - I. liga - 1. místo!!!:

Kadaň - Bohemians 6:5, Bohemians - Hradec B 6:0

7.1.: Slavia B - Bohemians 2:2, Bohemians - Litice B 4:1

3.2.: Mnichovice - Bohemians 2:5, Bohemians - Kadaň 4:3

11.2.: Bohemians - Slavia B 5:1, Hradec B - Bohemians 1:7,

18.2.: Litice B - Bohemians 1:6, Bohemians - Mnichovice 6:6.

 Přehled na webu svazu ZDE


 

9.9.:  13:00 Bohemians - Hostivař
23.9.: 12:30 Slavia B - Bohemians
28.9.:  10:00 Bohemians - Hradec
30.9.:  10:00 Mnichovice - Bohemians
14.10.: 16:00 Bohemians - Litice
21.10.: 12:30 Slavia A - Bohemians

 

Díky za podporu


Tréninky v hale:

U6/U8:
U10 mix
U12 chlapci
St. žákyně:
Dorostenci: Stř 18:30 Průhonice, Čt 18:00 kondince HTC, 19:00 Hagibor
Dorostenky a ženy: Út 19:00 Průhonice, Pá 20:00 Chodov
Muži: Stř 20:00 Průhonice, Pá 20:30 Hagibor

Bazar vybavení

Klikni na obrázek a kupuj_prodávej: