Vytvořeno 24. září 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V neděli 22.9. jsme pořádali turnaj U10 na Zeleném pruhu.
Turnaje se zúčastnilo celkem  deset družstev - SK Slavia Praha A, B, Sokol Kbely A, B, Slavia Hradec Králové A, B, HC Bohemians, HC 1946 Praga, HC President, Kadaň.
Za krásného počasí děti odehrály krásný turnaj, proběhlo množství krásných hokejových akcí, padla spousta gólů, děti nasbíraly nové zkušenosti a všechny děti byly nakonci řádně odměněny.
Děkujeme rodičům za pomoc s přípravou hřiště a občerstvením.

V neděli 22.9. jsme pořádali turnaj U10 na Zeleném pruhu.
Turnaje se zúčastnilo celkem

Vytvořeno 18. září 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V neděli 16.9. se konal první turnaj U6, který pořádalo družstvo Kbel. Naše holčičky v základní skupině vyhrály nad týmy Mnichovic, Slavií B i Kbel. Ve finále pak porazily Slavii A a zvítězily. Dohromady nastřilely spoustu gólu a celý turnaj si užily. Snad jim to takhle krásně pujde dál.

Vytvořeno 18. červen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Několik momentek z posledního nedělního deštivého turnaje na Slavii. Dvě naše družstva statečně bojovala se soupeři i se střídavými průtržemi  mračen. Přívaly deště byly dětem nepříjemné, góly od soupeřů také. Vedly si ale statečně. Dost balonků do branek soupeřů také vstřelily, hlavně družstvo těch starších a zkušenějších. Na závěr bouchaly šampusy na ukončení sezóny U8. Po prázdninách ahoj!

Pár fotek najdete ZDE

Vytvořeno 10. červen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Nedělní dopoledne patřilo kategoriím U6 a U8. Nejdříve proběhla taktická porada, pak následovalo řádné rozcvičení. Na hřišti ve Kbelích jsme měli tři týmy a všechny i přes úmorné vedro bojovaly o každý balónek. Děti si odnesly medaile a teď už se můžou těšit na prázdnin...

Vytvořeno 17. květen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Nedělní chladné dopoledne patřilo našim nejmenším. Na hřisti Slavie děti vyhrály tři zápasy a jeden remizovaly. Padlo spoustu gólu a holky si užily nejen hokej, ale i sladké odměny.

Vytvořeno 10. květen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Prosíme rodiče, aby zkontrolovali vybavení svých dětí. Do tabulky, viz odkaz níže, prosím vyplnňte čísla dresu, velikosti zeleného i červeného dresu, mikiny a šusťákové bundy. Nebo zapište "0", pokud danou věc nemáte. Budeme ještě před prázdninami doobjednávat vybavení, které nám chybí u stávajících i nových hráčů."

Karolina Borská

Vytvořeno 6. květen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V sobotu 4.5. proběhl turnaj kategorie U6 ve Kbelích. Přes nepřízeň počasí holky Bohemky bojovaly, hrály moc pěkně a hlavně úspěšně. Dohromady v pěti zápasech nastřílely přes 20 gólů. Na závěr si odnesly pohár a sladkou odměnu.

Vytvořeno 16. duben 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

První turnaj U8 na jaře 2019 a takový apríl! Zima, déšť... . Nejvíc ale byla zima rodičům, kteří přihlíželi a fandili. Kluci i holky bojovali, bránili a dávali branky, za míčkem se honili i v čase mezi zápasy. Určitě největší radost měli z medailí, které všichni dostali.

Vytvořeno 28. březen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Poslední turnaj v hale kategorií U6 a U8 proběhl v neděli 17.3. 2019 na Hagiboru. Mrňata - tedy U6 - makala a dařilo se jim nasázet soupeřům dost gólů. Děti U8 se připravovaly na budoucí sezonu, kdy budou hrát už na dvě branky a brankářem. Holčičky, s jedním rytířem v bráně vybojovaly několik vítězných zápasů a měly s dosažených gólů velkou radost. Blahopřejeme!

U8

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>