Vytvořeno 23. červen 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Na hřišti ZŠ Hostýnská se uskutečnila rozlučka s uplynulou sezonou zkrácenou kvůli koronaviru. I tak nás bavila a naladila na ty nadcházející. Krásně nám vyšlo počasí a zasportovali si jak děti i jejich rodiče. Více fotek najdete v galerii ZDE

Vytvořeno 15. červen 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V sobotu dopoledne se na hřišti Kbel konal turnaj U6. Děti bojovaly nejen se soupeři, ale i s velkým vedrem�. Kluci dokonce celý turnaj odehráli bez střídání.
Odpoledne ve Kbelích pokračoval turnaj pro U8. Děti opět hrály systémem 5+1. Často jsme mohli vidět krásné akce zakončené gólem. Oporou nám byl skvěle chytající gólman.
Díky pořadatelům se děti měly možnost  osvěžit v bazénu a zablbnout si ve skákacím hradu. Odměnou za skvělé výkony jim byla medaile a sladkost.

Vytvořeno 14. leden 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V neděli 12 .1. 2020 jsme byli pořadateli dopolední části turnaje U8. V hale Hagibor se sešly po dvou družstvech oddíly Hostivaře, Kbel, Mnichovic a domácí Bohemians. Děvčata i chlapci se s dokonalejšími a méně dokonalými dovednostmi s hokejkou a míčkem, s možností zaútočit na dvě branky, statečné potýkali. Za své výkony byli odměněni medailemi, diplomy a drobnými předměty. Jirkovi Kačmaříkovi patří dík za přípravu rozlosování a operativní  změny v něm. Nikomu se nic nestalo, spokojeni vypadali rodiče i děti.

Vytvořeno 22. prosinec 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Víkend před Vánocemi patřil našim benjamínkům. Vzhledem k hojné účasti se nám podařilo postavit dvě družstva. Jeden z týmů se probojoval až do finále, které vyhrál a druhý tým obsadil krásné třetí místo. Všechny děti si zahrály, každý si dal gól a ze hřiště se odcházelo vždy s úsměvem. Kromě medailí si děti odnesly drobné dárečky a sladkosti.

Ještě předtím se uskutečnil poslední trénink v roce a byl trochu speciální. Zasportovat si s námi přišli i rodiče. Rozdělili jsme se do pěti týmů a hráli různé hry. Rodiče ukázali, že mají týmového ducha a bojovali jako lvi. O přestávce jsme si vzájemně ochutnali cukroví a další výborné občerstvení. Děti si vyráběly placky a rodiče si šli zkusit zahrát hokej. Pro některé už jen dokázat držet hokejku na pravou stranu byl boj, ale všichni se s tím poprali dokonale. Na rodičích bylo vidět, že si rádi zahráli a i přes bolest zad odcházeli nadšený. Nakonec děti dostaly jako dárek placku a čepici s klokanem.
Určitě tento smíšený trenink zopakujeme.

Děkujeme rodičům a všem blízkým, že dětem fandíte a podporujete je v tak krásném sportu. Přejeme vám šťastné Vánoce a krásný nový rok 2020.

Vytvořeno 11. prosinec 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Letos poprvé se nám podařilo v kategorii U8 utvořit družstva chlapců a děvčat. Dařilo se nám všem hrát halový hokej s využitím mantinelů, čímž je tento hra pro děti jiná - jednodušší. Máme ale stále co dohánět. Těšíme se na další turnaj.

Vytvořeno 6. prosinec 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Mikuláš, anděl a čert přišli na trénink navštívit naše nejmladší klokany. Děti zpívaly, recitovaly básničky a za odměnu dostaly balíček sladkostí a ovoce. Přes počáteční  strach, u některých i slz, všichni slíbily, že budou hodné a budou poslouchat rodiče a trenéry. Uvidíme kolik hodin jim to vydrží...

První adventní neděle patřila našim benjamínkům U6. Hned na začátku turnaje na děti čekalo překvapení v podobě týmové teplákové soupravy. Děti se na hřišti učily mezi sebou přihrávat a plnit pokyny trenérek. Společně nastřílely krásné góly a po každém zápase odcházely s úsměvem. Odměnou jim byli opět medaile a místo sladkostí dostaly švihadla, která hned společně vyzkoušely. Příště se uvidíme 21.12. od 13h opět na Hagiboru. Přijďte nám fandit!!!

17.11. se naši nejmladší klokani zúčastnili prvního halového turnaje na Hagiboru. Do našeho týmu přibyli konečně dva kluci, Felix a Jonášek. Děti bojovaly o každý míček. Až na jeden zápas se jim podařilo vše vyhrát a za svou bojovnost si kromě radosti ze hry odnesly medaile a sladkosti.

Vytvořeno 24. září 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V neděli 22.9. jsme pořádali turnaj U10 na Zeleném pruhu.
Turnaje se zúčastnilo celkem  deset družstev - SK Slavia Praha A, B, Sokol Kbely A, B, Slavia Hradec Králové A, B, HC Bohemians, HC 1946 Praga, HC President, Kadaň.
Za krásného počasí děti odehrály krásný turnaj, proběhlo množství krásných hokejových akcí, padla spousta gólů, děti nasbíraly nové zkušenosti a všechny děti byly nakonci řádně odměněny.
Děkujeme rodičům za pomoc s přípravou hřiště a občerstvením.

V neděli 22.9. jsme pořádali turnaj U10 na Zeleném pruhu.
Turnaje se zúčastnilo celkem

Vytvořeno 18. září 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V neděli 16.9. se konal první turnaj U6, který pořádalo družstvo Kbel. Naše holčičky v základní skupině vyhrály nad týmy Mnichovic, Slavií B i Kbel. Ve finále pak porazily Slavii A a zvítězily. Dohromady nastřilely spoustu gólu a celý turnaj si užily. Snad jim to takhle krásně pujde dál.

Vytvořeno 18. červen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Několik momentek z posledního nedělního deštivého turnaje na Slavii. Dvě naše družstva statečně bojovala se soupeři i se střídavými průtržemi  mračen. Přívaly deště byly dětem nepříjemné, góly od soupeřů také. Vedly si ale statečně. Dost balonků do branek soupeřů také vstřelily, hlavně družstvo těch starších a zkušenějších. Na závěr bouchaly šampusy na ukončení sezóny U8. Po prázdninách ahoj!

Pár fotek najdete ZDE

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>