Vytvořeno 2. listopad 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

HC Bohemians Praha ve spolupráci s ČSPH, PSPH a MČ Praha 10 uspořádal 19. ročník Turnaje Mem. dr. Pošíka 2018 minibenjamínků, benjamínků a dívek kategorie U10. V hale na Hagiboru děti ukázaly velké nadšení, radost ze hry, snahu i talent a všem MOC DĚKUJEME! za účast. Další fotky najdete na instagramu či facebooku Bohemky,

Vytvořeno 22. říjen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Mladším žákům Bohemky se dařilio v Rakovníku. Kluci vybojovali po napínavých nájezdech třetí místo! Balohpřejeme. Holky tentokrát obsadily osmou příčku.

Na rozhodující nájezd kluků jukněte na VIDEU.

NOVÉ: A ještě jedno VIDEO a odkaz na článek ZDE

Z instagramu: Kluci vyhráli téměř všechny zápasy ve skupině až na jeden a tak se umístili na 2. místě ve skupině a záhráli si tak zápas o třetí místo. Zápas byl velice napínavý až o vítězi musely rozhodnout nájezdy. Nájezdy byly dlouhé a napínavé, ale nakonec vyhráli naši kluci po asi deváté serii nájezdů.
Holky začaly velice pěkně ale každý zápas jim utekl jen o gól nebo dva. Jeden zápas vyhrály a tak se umístily na 4. místě ve skupině a hrály o 7. místo. Tento zápas bohužel prohrály a tak se nakonec umístily na 8. místě.
Nutno podotknout, že holkám tentokrát pomáhali dva kluci a to Péťa Očenášek a David Bortl, klukům děkujeme.

Vytvořeno 17. říjen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Holky i kluci se o víkendu zůčastnili turnaje na Hostivaři.  Kluci nastoupili bez gólmana, ale i tak se jim dařilo skvěle a několik zápasu se jim podařilo vyhrát, včetně zápasu o páté místo. Holky si také vedly velice dobře a výhry měly na dosah ruky, bohužel všechny zápasy prohrály. Poslední zápas o deváté místo byl velice napínavý a holky zápas prohrály až po nájezdech.
Konečné umístění - holky 10. místo, kluci 5. místo
V neděli 21.10 nás čeká poslední venkovní turnaj v Rakovníku.

Vytvořeno 8. říjen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

U8:  V sobotu 6. 10. se benjaminci zúčastnili turnaje v Mnichovicích. Malým klokanům se dařilo. Ze sedmi zápasů 5x vyhráli a jednou remizovali. I když se v této kategorii nehraje o umístění, prali jsme se o každý míček. Nádherné počasí jen podtrhlo pohodu celého turnaje.

U10: V neděli 7.10 jsme měli náš první pořádaný turnaj. Na hřišti Praga se velice povedl a rádi bychom poděkovali rodičům za pomoc s organizací a především za přípravu občerstvení pro zpříjemnění hokejového odpoledne. Holky i kluci odehráli spoustu krásných zápasů. O pořadí opět rozhodl vzájemný zápas, který kluci vyhráli 4:2. Holky skončily celkově šesté a kluci pátí.

Vytvořeno 18. září 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Minulý víkend (9.9.) se kategorie U10 Bohemky v nové sestavě - rozděleni na kluky a holky - podívali na svůj první letošní turnaj a hrálo se za krásného slunečného dne na Zeleném pruhu. Tým holek i kluků si vedl velice dobře. O umístění rozhodl hlavně zápas, který hráli právě proti sobě. Holky se do zápasu vrhly po hlavě a kluky to trochu zaskočilo. Gólové šance byly na obou stranách vyrovnané, jen holkám se podařilo vícekrát proměnit. Konečné umístění - holky 4. místo, kluci 5. místo.
Tento víkend (16.9.) jsme se vydali na turnaj do Mnichovic a opět rozhodoval společný zápas. Tentokrát byl balónek více v držení kluků a konečný výsledek byl 2:1 pro kluky.

Vytvořeno 5. červen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Tento víkend (2.- 3.6. 2018) byl pro benjamínky Bohemky opravdu náročný. V téměř  tropickém vedru jsme hrály U8 i U10. Někteří z nás strávili na hřišti oba dny, protože ještě patříme do obou kategorií.

Do Mnichovic na turnaj kategorie U8 jsme si udělali výlet vlakem, v Hostivaři jsme na U10 měli skoro dívčí družstvo. Pomohl nám jen David, protože ostatní kluci jsou na škole v přírodě. Dařilo se nám střídavě, moc jsme se snažili i proto, že nás mohutně povzbuzovali rodiče.

Vytvořeno 9. květen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Hostivař, Kbely a Mnichovice. To jsou místa, kde jsme už podhoubí Bohemky U8 odehrálo jarní část soutěže. Máme radost z gólů, které se nám v této kategorii daří dávat. Nevyhráváme stále! Teď v Mnichovicích jsme byly samá děvčata a tři vyhrály. Vstřelené branky jsou pro nás velkou radostí, ale důležité je, že se zlepšujeme!!!

Vytvořeno 1. květen 2017 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

V Mnichovicich jsme měli dvě družstva rozdělené na holky a kluky. Obě družstva vyhrála svoji skupinu a potkala se spolu v semifinále. Kluci byli rychlejší, vyhráli nad holkama 4:1 a postoupili do boje o 1.misto. Holky se utkaly o 3. místo s týmem Sokol Kbely, ale bohužel prohrály 3:4 . Kluci pak také prohrali s týmem Mnichovice 4:6.
Z 19 družstev se holky: Adélka, Lucka a Péťa umístily na krásném 4. místě.
Kluci ve složení: Fanda, Míša, Oliver, Honza a Sergej obsadili skvělé 2. místo.

Všem gratulujeme a děkujeme trenérům Jirka Bouška a Radka Šedivá.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Tréninky v hale:

U8:
U10:
Ml. žákyně:
Starší žákyně, dorostenky a ženy
Po 17:30 Hostýnská/Pá 20:00 Chodov.
Muži: Po 21:30 Podvinný mlýn/ Pá 20:30 Hagibor