Vytvořeno 10. únor 2020 Kategorie: Dorostenci

Dorostencům Bohemky se vydařil závěr halové sezony. V neděli porazili 6:5 vítěze soutěže HC 1972 Rakovník a poté zdolali Pragu 3:2. S výtěčnou bilancí sedmi výher a tří porážek skončili v hale třetí. BLAHOPŘEJEME!

Foto Petra Stibora ZDE

Vytvořeno 2. únor 2020 Kategorie: Dorostenci

Dorostenci Bohemky v předposledním víkendu halové sezony porazili na Chodově jasně Hostivař 7:1 a s Liticemi si poradili 5:3. Mají tak jisté třetí místo v konečném pořadí. Příští víkend je čeká na závěr boj s lídrem zimy Rakovníkem a s Pragou.

Foto Petra Stibora najde ZDE a ZDE.

Vytvořeno 12. prosinec 2019 Kategorie: Dorostenci

Dorostenci Bohemky začali halavou soutěž prohrou se Slavií 5:10 a výhrou nad Hostivaří 8:6 (hráno v Kostelci). Ve druhém utkání (v Průhonicích) se Slavií (už i s Vítkem a Markem) odehráli vyrovnanější utkání a prohráli 3:5 (poločas 2:2). Fotky z prvního víkendu jsou k nahlédnutí ve fotogalerii p. Petra Branšovského ZDE a z driuhého zápasu se Slávií ZDE.

Vytvořeno 16. listopad 2019 Kategorie: Dorostenci
Attachments:
Download this file (Rozlosování_U16+2_16.11._hala_Sla_vie_17.listopad.ods)Všechny výsledky[ ]242 Kb

Kluci Bohemky skončili stříbrní v 10. ročníku turnaje o pohár 17. listopadu v kategorii U16 + 2 starší hráči. V hale Slavie v Edenu porazili President a Plzeň Litice Ž shodně 2:1, prohráli se suverénními vítězi z Rakovníku 1:5, remizovali s Liticemi M 4:4 a zdolali Hostivař 5:0. Gratulujeme.

Pořadí: 1. Rakovník, 2. Bohemians, 3. President, 4. Plzeň Litice M, 5. Plzeň Litice Ž, 6. Hostivař.

Nic moc pár fotografií (+2 videa rohů) najdete ZDE

Vytvořeno 20. říjen 2019 Kategorie: Dorostenci

V posledním podzimním utkání dorostenci Bohemky prohráli se Slavií 0:5. I tentokrát zápas s favoritem soutěže ukázal, že je potřeba udělat spoustu práce. O motivaci tak je postaráno. Páni, makáme!!! Pár fotek (+1 video) ZDE.

Vytvořeno 13. říjen 2019 Kategorie: Dorostenci

Podruhé za sebou vstřelili dorostenci Bohemky jen jednu branku a s jednou brankou se vyhrává jen výjimečně. S Rakovníkem odehráli slušné utkání, ale prohráli 1:3. Nevyužité šance a rohy jsou motivací do dalšího tréninku...

Fotogalerie (jsou tam i dvě videa rohů) ZDE.

Vytvořeno 6. říjen 2019 Kategorie: Dorostenci

Dorostenci Bohemky prohráli s Liticemi 1:6 a výsledek mohl mít mnohem lepšejší podobu. Šance ke skóróvání si kluci vypracovali, v koncovce ale vždy něco chybělo... . Soupeř se prosadil dvakrát po třech brankách v rychlém sledu - ve druhé čtvrtině během pěti minut a ve čtvrté za sedm minut! Jinak se hrálo relativně vyrovnaně. Jediný úspěch Bohemky zaznamenal Kuba Žižkovský (na fotce).

Více fotografií (neumělecky mázlých) ZDE. A ještě VIDEO1 a VIDEO2

Vytvořeno 29. září 2019 Kategorie: Dorostenci

Dorostenci Bohemky si připsali druhou výhru v řadě. Po brankách Lukáše Smekala, Vítka Soukupa z rohu, lobu Marko Ačamoviče a dorážce Ríši Zedníka porazili Pragu 4:2. Potřetí tak v letošním ročníku nastříleli čtyři branky. V Rakovníku to na výhru nestačilo, ale minulý týden v Hostivaři a nyní proti Pragovce už ano. V závěru tým podržel v brance Jindra Zedník. Pár fotek najdete ZDE.

Vytvořeno 9. září 2019 Kategorie: Dorostenci

Dorostenci Bohemky začali sezonu prohrou v Rakovníku 4:6. Většina kluků hraje první sezonu v dorostu a v poločasu ještě drželi remízu 2:2.

Fotogalerii Petra Branšovského najdete ZDE

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>