Vytvořeno 21. listopad 2019 Kategorie: Rozlosování

Dorostenky - halová sezona 2019/20:

1.12. Chodov
  9:30 Litice - Bohemians  x:x
12:30 Bohemians - Hostivař
 
21.12. Chodov
10:00 Slavia - Bohemians  
13:00 Praga - Bohemians
 
2.2. Plzeň
13:30 Hostivař - Bohemians
16:30 Bohemians - Litice  
9.2. Slavia
10:00 Bohemians - Praga
 
  13:00 Bohemians - Slavia
 

 Všechny výsledky ZDE


 

 
Vytvořeno 28. srpen 2019 Kategorie: Rozlosování

Dorostenky 2019/20 - podzimní část (domácí hřiště Zelený pruh):

    8.9.  15:00 Slavia - Bohemians  5:1
  15.9.  09:00 Rakovník - Bohemians  8:2
  22.9.  17:00 Bohemians - Praga
 3:4
  29.9.  13:00 Hostivař - Bohemians
 3:1
  6.10.  15:00 Bohemians - Litice  1:4
13.10.  15:00 Bohemians - Slavia
 1:6
20.10.
 15:00 Bohemians - Rakovník
 3:3

Všechny výsledky a tabulka ZDE 


 

 
Vytvořeno 16. srpen 2018 Kategorie: Rozlosování

Dorostenky 2018/19 - jarní část:

  7.4.  13:00  Litice - Bohemians  5:0
14.4.  15:00  Bohemians - Slavia  1:3
28.4.  16:00  Hostivař - Bohemians  7:3
12.5.  17:00  Praga - Bohemians
 1:5
20.5.  18:30  Bohemians - Hostivař  1:6
26.5.  15:00 Bohemians - Litice
 1:3

Podzimní část 2019 - odehrané: 9.9. Praga - Bohemians 2:6, 20.9. Slavia- Bohemians 1:1, 23.9. Bohemians - Litice 1:1, 7.10. Bohemians - Hostivař 1:5, 14.10. Bohemians - Praga 3:1.

Všechny výsledky a tabulka ZDE

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Halová sezona 2018/19

 

Odehrané:

 

1.12.2018: Bohemians – Litice 1:5, Praga Bohemians 5:2; 8.12.2018 Bohemians Slavia 1:2, Rakovník Bohemians 2:5, 23.12.2018 
Bohemians 
Hostivař 1:7, Litice – Bohemians 7:0, 9.2.2019 Slavia Bohemians 3:1 a Bohemians – Praga 2:1, 24.2.2019 Bohemians – Rakovník 3:1 a Hostivař - Bohemians 1:5

 

 

Kompletní přehled výsledků a tabulka ZDE

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Díky za podporu


Tréninky v hale:

U6/U8:
U10 mix
U12 chlapci
St. žákyně:
Dorostenci: Stř 18:30 Průhonice, Čt 18:00 kondince HTC, 19:00 Hagibor
Dorostenky a ženy: Út 19:00 Průhonice, Pá 20:00 Chodov
Muži: Stř 20:00 Průhonice, Pá 20:30 Hagibor

Bazar vybavení

Klikni na obrázek a kupuj_prodávej: