Vytvořeno 10. červen 2018 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

Tým mladších žákyň Bohemky získal v posledním zápase letošní sezony tři body nad Pragovkou po výhře 3:2 a vybojoval si tím, stejně jako v hale a na nedávném mezinárodním turnaji v Hradci, umístění na stupních vítězů. Zisk bronzových medailí je pro družstvo, které bylo na začátku září sestaveno nově, převážně z mladších hráček, velkým úspěchem a do budoucna příslibem dalších úspěchů! BLAHOPŘEJEME!!!

Vytvořeno 21. květen 2018 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

O víkendu (19. - 20. 5.) se družstvo mladších žákyň Bohemky zúčastnilo mezinárodního turnaje v Hradci Králové a v konkurenci osmi týmů z ČR, Polska a Chorvatska vybojovalo bronzové medaile. Blahopřejeme!

Zhodnocení trenérky Zdeny Nedvědové:
První hrací den se našim hráčkám výsledkově příliš nedařilo... První zápas se smíšeným týmem Gliwice B (Pol.) po slušném výkonu ještě vyhrály 3:1. Bohužel následovala krtátká pauza na oběd a po ni si holky zřejmě udělaly polední klid a následující zápas s družstvem z Chorvatska Zelina girls prospaly s výsledkem 1:6. V dalších zápasech se dostaly do tempa a i přesto, že proti klukům na vítězství nestačily: Bohemians - Zelina boys 2:6 a Bohemians – Hradec kluci 1:4, začaly bojovat, nahrávat si a běhat. Když pak v posledním sobotním zápase porazily domácí rivalky Hradec dívky 1:0 měly obrovskou radost a bylo jasné, že se jen tak nevzdají.
V neděli ráno čekal smíšený polský tým Gliwice A, který byl zatím bez bodu a nebylo těžké si s ním poradit s výsledkem 6:0. V posledním utkání základní skupiny, po nepříliš přesvědčivém výkonu se smíšeným týmem z Polska Cieszyn, „utrpěly“ bohemácké hráčky vítězství 1:0. Suma sumárum čtyři vítězství a tři prohry v základní skupině znamenaly dělené 3. - 5. místo s 12-ti body. Vzhledem k tomu, že o umístění rozhodovaly vzájemné zápasy, postupovaly Klokanky do dalšího zápasu o umístění ze 3. místa a hrály tak o bronz proti čtvrtému týmu Gliwice B (Pol.). V posledním nervydrásajícím zápase dostaly naše hráčky rychlý gól a po dalších chybách zanedlouho prohrávaly 0:2. Naštěstí se nesložily, našly v sobě psychickou sílu a zúročily přípravu z kondičních tréninků. Do konce utkání vyrovnaly na konečných 2:2. O vítězství rozhodovaly samostatné nájezdy v sérii po třech. Naše hráčky proměnily dva ze tří nájezdů a protože brankářka excelovala, celý tým se radoval ze zisku bronzových medailí!

Vytvořeno 16. duben 2018 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

Ml. žákyně Bohemky zahájily jarní sezonu v Mnichovicích (2:3) zápasy s domácím celkem a s Hradcem (0:3).

Fotogalerie ZDE

Vytvořeno 6. leden 2018 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

Mladší žákyně v prvních zápasech roku 2018 v halové sezoně remizovaly s Pragou 3:3 a podlehly Mnichovicích těsně 1:2.

Videa ze zápasů najdete ZDE

Vytvořeno 16. říjen 2017 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

Mladší žakyně v neděli remizovaly s Hockey club 1946 Praga 1:1. Nad SK Slavia Praha vyhrály 3:2.

Více fotek ZDE

Vytvořeno 6. říjen 2017 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

Fotky děvčat U12 najdete ZDE

Vytvořeno 13. prosinec 2016 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

Zelený Pruh byl v neděli opravdu zelený.Jak mladší žáci ,tak žákyně suvereně prošli dalším kolem svých soutěží.Ikdyž jsou na tom chlapci o něco lépe,nebot neztratili ani bod a vedou tabulku o 7 bodů.děvčat pouze ztratily body s Rakovníkem.Není však konec a je možné,že na konci soutěže bude hala opět zelená.

Bohemians-Praga 4:1, Bohemians-President 9:1, Dívky: Bohemians-Slavie 11:0, Bohemians-Praga 5:0

FV

Tréninky: