Vytvořeno 11. listopad 2018 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Starší žákyně Bohemky jsou po skvělém podzimu k nezastavení i v hale. Na Zeleném pruhu ovládly 19. Memoriál dr.Pošíka. Góly za celý turnaj - 6x Nika Svobodová, 5x Deniska Dražinová, 4x Kamča Kopecká, 2x Kajča Nedvědová a Kája Šedivá. A skvělé zákroky Verči Střihavkové v bráně. Blahopřejeme!

Dorostenky skončily čtvrté a mladší žákyně na Hagiboru vybojovaly stříbro! Fotky a více info najdete na facebooku.

Vytvořeno 20. říjen 2018 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Starší žákyně Bohemky zakončily podzimní část ročníku 2018/19 výhrou 4:1 nad Hostivaří, o kterou se hattrickem zasloužila Niky Svobodová. Obrovské uznání zaslouží celý tým, který vyhrál v září a v říjnu všech pět zápasů. BLAHOPŘEJEME!

Starším žákům se ve druhém utkání fnálové skupiny tolik nedařilo. Sice nově na hřišti na Zeleném pruhu, vzhledem k absencím doplněni o starší žákyně, vedli nad Rakovníkem 2:0 a 3:2, ale nakonec prohráli 6:8.

A jak se dařilo jednotlivým týmům Bohemky koukněte na INSTAGRAM!!!

Vytvořeno 17. říjen 2018 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Naše holky se v sobotu brzo ráno utkaly na Zeleném pruhu s Pragovkou. První čtvrtina byla velice vyrovnaná, diváci viděli spoustu šancí na obouch stranách, ale ani z jedné střely gól nepadl. První gól padl až ve druhé čtvrtině a to od nás. Holky se v útoku dokázaly prosadit. Rychlé protiůtoky nám zvládla vychytat Verča. V druhém poločase se v bráně ukázala Viky, která toho spoustu ubránila, jeden gól se holkám z Pragovky přesto podařilo dát. Naše holky tak vyhrály 5:1 po dvou brankách Kamilky Kopecké a další přidaly Eliška Doubravová, Kája Nedvědová a Anička Jindráková.

Získaly tak další tři body a v tabulce mají po čtyřech  zápasech plný bodový zisk!

Fandětě dál a sledujte holky na sociálkách!

Vytvořeno 9. duben 2018 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Starší žákyně Bohemky remizovaly na úvod jarní části se Slavií 2:2 a sebraly lídrovi tabulky první body v soutěži.

Fotogalerii ze zápasu najdete ZDE.

Vytvořeno 4. únor 2018 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Starší žákyně Bohemky se staly mistryněmi ČR v halovém hokeji pro rok 2018. Holky se snažily celou sezonu, hrály velice slušný hokej, bojovaly. O titulu se ale nakonec rozhodovalo až v posledním dvoukole. První zápas s Liticemi skončil remízou a situaci si tak naše mladé naděje ještě více zkomplikovaly. Nakonec ale v krásném zápase s Rakovníkem neuvěřitelným výkonem a výhrou 2:1 vybojovaly po dlouhé době titul v kategorii starších žákyň pro naše barvy.

Velký dík patří trenérkám Hance Polenové a Petře Kreidlové, které přípravě holek věnovaly spoustu času :)

Holky hrály tuto sezónu ve složení: Markét Rejlová, Kačka Puchmertlová, Elda Hraníčková, Kamča Kopecká, Denda Dražinová, Klárka Mikulášková, Kajča Nedvědová, Viky Schmidtová, Bára Kolářová, Nika Svobodová, Maky Svobodová, Ela Procházková.

Holky děkujeme :)

Fotky a video z předávání poháru a medailí najdete zde...

Mistryne CR 2018 starsi zakyne hala 1024

Vytvořeno 9. říjen 2017 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Starší žákyně prohrály s Liticemi 3:6, a to ještě na začátku druhé půle vedli 3:1. Více čtěte na facebooku Bohemky. A vůbec čtětě FACEBOOK, lajkujte a přidávejte vlastní komentáře.

Vytvořeno 21. září 2017 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Z FCB: Velice vyrovnaný a napínavý zápas odehrály starší žákyně proti Pragovce na Zeleném pruhu. Děvčata lehce zaspala začátek zápasu a již ve čtvrté minutě prohrávala 0:1. Gól je dokázal probrat a balónek převzaly na svou hokejku a svým nátlakem dokázaly vyrovnat na 1:1 díky krásnému gólu Markétky Rejlové. Zápas pokračoval dalšími vyrovnanými souboji a další gól, bohužel do naší brány padl ve 33. minutě. První poločas tedy končil 1:2 ve prospěch protihráček z Pragovky. Gólový rozdíl si holky nenechaly líbit a ve 43. minutě bylo opět vyrovnáno a to na 2:2 po gólu Denisky Dražinové. Zápas nadále pokračoval velice vyrovnaně, ale i přesto se Pragovačky dokázaly probojovat do našeho kruhu a změnily skóre na 2:3. To si nenechala líbit Kačka Puchmertlová a při útočném rohu obehrála obránkyně a dotlačila balón až do brány a tím srovnala skóre na 3:3. Hned tři minuty potom se prosadila Elda Hraníčková, která dokázala zvýšit skóre na 4:3. Vedení děvčatům dlouho nevydrželo a po dalších třech minutách bylo opět srovnáno na 4:4. Blížil se konec zápasu, holky čím dál tím víc toužily po výhře, věděli že na to mají, tak využily svých posledních sil a následovaly hned dva góly. První od Báry Kolářové a dvě minuty poté od Kamilky Kopecké. Do konce zápasu zbývaly tři minuty a holkám už docházely síly. Došlo i ke zranění důležité obránkyně Kačky Puchmertlové, která za podpory rozhodčích odkulhala na střídačku a zbytek zápasu podporovala spoluhráčky z lavičky. Toho Pragovačky dokázaly využít a snížily náskok na 6:5. Tím se tento napínavý zápas ještě zdramatizoval. Naštěstí dokázaly holky jednogolový náskok ubránit a zápas skončil zaslouženou výhrou 6:5 pro naše starší žákyně.

Ve středu jsme na Zeleném pruhu prohrály se Slavií 1:3.

Vytvořeno 8. únor 2016 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Horní Maxov, chata Barborka, leden 2016

Na začátku ledna se družstvo žen spolu se staršími žákyněmi vydalo na prodloužený víkend na hory. Cílem bylo strávit společně chvilku také bez hokejek, ale zároveň podpořit fyzickou přípravu. Každé ráno jsme proto vyběhli na krátký 20 minutový okruh. Po snídani následoval celodenní výlet na běžkách. Večer trošku taktiky s využitím videa a pak také nějaká ta kultura... I přes nevysokou sněhovou pokrývku se víkend vydařil a všichni se již těšíme na další společnou akci :)

Jan Kopecký

Tréninky v hale:

U8:
U10:
Ml. žákyně:
Starší žákyně, dorostenky a ženy
Po 17:30 Hostýnská/Pá 20:00 Chodov.
Muži: Po 21:30 Podvinný mlýn/ Pá 20:30 Hagibor