Vytvořeno 28. srpen 2019 Kategorie: Rozlosování

Starší žákyně 2019/20 - podzimní část (domácí hřiště Zelený pruh):

14.9.   9:00 Bohemians - Slavia  4:4
21.9.   9:00 Praga - Bohemians  1:4
28.9.   9:00 Bohemians - Litice  1:3
5.10 14:00 Hostivař - Bohemians  7:1 
12.10. 11:00 Bohemians - Mnichovice  
19.10. 11:00 Kbely - Bohemians  

Všechny výsledky a tabulka ZDE


 

 
Vytvořeno 16. březen 2017 Kategorie: Rozlosování

Starší žákyně 2018/19 - jarní část:

  6.4. 15:00 Bohemians - Rakovník  2:5
13.4. 10:00 Mnichovice - Bohemians  0:7
27.4. 15:00 Bohemians - Slavia  4:3
18.5.   9:30 Litice - Bohemians  3:1
  3.6. 17:00 Bohemians - Praga  3:1
  1.6. 14:00 Hostivař - Bohemians  
15.6. 11:00 Rakovník - Bohemians  

Podzimní část - odehrané: 8.9.: Bohemians - Mnichovice 7:0, 15.9.: Slavia - Bohemians 0:5, 6.10. Bohemians - Litice 3:2, 13.10. PragaBohemians 1:5, 20.10.Bohemians - Hostivař 4:1.
Všechny výsledky a tabulka ZDE

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Halová sezona 2018/19 - odehrané:

24.11.2018 Praga – Bohemians 2:5, Bohemians – Slavia 4:1, 15.12.2018 Litice – Bohemians 2:3 a Mnichovice Bohemians 3:0, 5.1. Bohemians – Hostivař 1:1, Bohemians – Rakovník 0:1, 2.2.2019 hala Chodov: Semifinále: Bohemians - Litice 2:1, Bohemians - Hostivař 1:2 po SN. Celkově 2. místo!

Kompletní výsledky a tabulka ZDE
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jarní část 2018

7.4.: Slavia - Bohemians 2:2, 14.4: Bohemians - Hostivař 6:1, 21.4.: Litice - Bohemians 3:7, 5.5.: Bohemians - Rakovník 7:0, 9.5.: Praga - Bohemians 4:5, 26.5.: Bohemians - Slavia 4:3, 2.6.: Hostivař - Bohemians 2:7, 9.6.: Bohemians - Litice 7:2, 16.6.: 13:00 Rakovník - Bohemians.

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE

 

Podzimní část 2017 - odehrané:

Praga - Bohemians 5:6, Bohemians - Slavia1:3, Hostivař - Bohemians 2:0, Bohemians - Litice 6:3, Rakovník - Bohemians 1:7, Bohemians - Praga 4:6.


Halová sezona 2017/18 - 1. místo!!!

Bohemians - Hostivař 2:1, Bohemians - Slavia 2:0.

17.12.: Praga - Bohemians 0:2, Bohemians - Litice 1:1,

14.1. Rakovník - Bohemians 1:4, Hostivař - Bohemians 0:4,

27.1.: Slavia - Bohemians 4:3, Bohemians - Praga 0:3,

3.2.: Litice - Bohemians 2:2, Bohemians - Rakovník 2:1.

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis haly  na webu svazu ZDE


 

 

 

 

Podzimní část - odehrané:

Praga - Bohemians 5:6, Bohemians - Slavia 1:3, Hostivař - Bohemians 2:0, Bohemians - Litice 6:3, Rakovník - Bohemians 1:7, Bohemians - Praga 4:6.

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE


 

Díky za podporu


Tréninky venku:

U10 mix: Po/Čt 16:00 Hostýnská
U12 chlapci: Po/Čt 17:00 Hostýnká
St. žákyně: Po/Stř 16:45 Zelený pruh a Čt 15:55 kondice Hostýnská
Dorostenci: Po/Stř 18:30 Zelený pruh, Čt 18:00 kondince HTC
Dorostenky a ženy: Po/Stř 18:30 Zelený pruh, Út 19:00 HTC
Muži: Út/Čt 20:00 Eden - Slavia

Bazar vybavení

Klikni na obrázek a kupuj_prodávej: