Vytvořeno 16. březen 2017 Kategorie: Rozlosování

Halová sezona 2018/19

15.12.2018 hala Chodov
9:50
Litice – Bohemians a 12:30 Mnichovice – Bohemians
5.1.2019 hala Kostelec
10:20 Bohemians
– Hostivař a 13:00 Bohemians – Rakovník
2.2.2019 hala Chodov – o umístění 8:00 až 13:00

Odehrané:

24.11.2018 Praga – Bohemians 2:5, Bohemians – Slavia 4:1

Kompletní výsledky a tabulka ZDE
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Podzimní část 2018

Odehrané:

8.9.: Bohemians - Mnichovice 7:0, 15.9.: Slavia - Bohemians 0:5, 6.10. Bohemians - Litice 3:2, 13.10. PragaBohemians 1:5, 20.10.Bohemians - Hostivař 4:1

všechny výsledky a tabulka ZDE

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jarní část 2018

7.4.: Slavia - Bohemians 2:2

14.4: Bohemians - Hostivař 6:1

21.4.: Litice - Bohemians 3:7

5.5.: Bohemians - Rakovník 7:0

9.5.: Praga - Bohemians 4:5

26.5.: Bohemians - Slavia 4:3

2.6.: Hostivař - Bohemians 2:7

9.6.: Bohemians - Litice 7:2

16.6.: 13:00 Rakovník - Bohemians

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE

 

Podzimní část 2017 - odehrané:

Praga - Bohemians 5:6, Bohemians - Slavia1:3, Hostivař - Bohemians 2:0, Bohemians - Litice 6:3, Rakovník - Bohemians 1:7, Bohemians - Praga 4:6.


Halová sezona 2017/18 - 1. místo!!!

Bohemians - Hostivař 2:1, Bohemians - Slavia 2:0.

17.12.: Praga - Bohemians 0:2, Bohemians - Litice 1:1,

14.1. Rakovník - Bohemians 1:4, Hostivař - Bohemians 0:4,

27.1.: Slavia - Bohemians 4:3, Bohemians - Praga 0:3,

3.2.: Litice - Bohemians 2:2, Bohemians - Rakovník 2:1.

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis haly  na webu svazu ZDE


 

 

 

 

Podzimní část - odehrané:

Praga - Bohemians 5:6, Bohemians - Slavia 1:3, Hostivař - Bohemians 2:0, Bohemians - Litice 6:3, Rakovník - Bohemians 1:7, Bohemians - Praga 4:6.

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE


 

Díky za podporu


Tréninky v hale:

U8:
U10:
Starší žákyně, dorostenky a ženy
Po 17:30 Hostýnská/Pá 20:00 Chodov. 
Muži: Po 21:30 Podvinný mlýn/ Pá 20:30 Hagibor

Bazar vybavení

Klikni na obrázek a kupuj_prodávej: