Vytvořeno 26. únor 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Všichni jsme věřili v postup do finále. To se také podařilo, když jsme porazili tým Plzně Litic 4:1. Po výsledku 4:4 mezi Rakovníkem a Mnichovicemi se rozhodovalo v nájezdech. Šťastnější bylo družstvo Rakovníka.

V 11:50 dali rozhodčí pokyn k zahájení finalového utkání mezi Bohemians a Rakovníkem. Začátek byl pro nás vynikající. Vedli jsme 1:0 a i když Rakovník vyrovnal, šli jsme opět do vedení. Poločas byl 2:2. Po zahájení jsme opět šli do vedení 3:2. Měli jsme dvě velké šance, ale staré přísloví nedáš - dostaneš se opět naplnilo. Po chybě v obraně byl TR a Rakovník prostřelil Jindru na 3:3. Opět jsme měli velké šance, ale nedali jsme a Rakovník proměnil další TR a vedení 4:3 si již udržel, i když jsme hráli poslední 2 minuty bez brankáře. Slzy již nic nespravily a Rakovník se stal majitelem poháru a zlatých medailí.

Přesto musím vyzdvihnout velký výkon všech hráčů bez výjimky a věřím, že porážka bude dalším impulsem k většímu úsílí. Náš cíl: vyhrát mistrovství ČR v pozemním hokeji. První turnaj bude 2.4. v Kadani, kde se bude dohrávat podzimní kolo.

Kluci, ještě jednou děkuji za statečný boj.  trenér FV 


 

Díky za podporu


Tréninky v hale:

U8:
U10:
Ml. žákyně:
Starší žákyně, dorostenky a ženy
Po 17:30 Hostýnská/Pá 20:00 Chodov. 
Muži: Po 21:30 Podvinný mlýn/ Pá 20:30 Hagibor

Bazar vybavení

Klikni na obrázek a kupuj_prodávej: