Vytvořeno 3. duben 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Dvěma zápasy byla uzavřena podzimní část soutěží mladších žáků. V naší skupině jsme dokázali vrátit porážku Liticím, kdy kluci dokazáli porazit A družstvo 4:1 a B-družstvo 8:0. Střelecky se prosadil Kuba, dobrý výkon podal v brance i Lukáš.

Nyní, po zájezdu do Dráždan, kde si vyzkoušíme variantu 5+1 i 8+1, budeme mít herní velikonoční přestávku. Zkusím domluvit tréninkový zápas na středu /pokud bude o nás zájem/. Odjezd do Dráždan upřesníme ve středu na tréninku.

V jarní části se vytvořila skupina o 1.- 8. místo. V dohrávce sice družstvo Slavie dvakrát prohrálo s Mnichovicemi i s Budějovicemi, ale protože Kbely dokazály vyhrát pouze jeden zápas, Slavii v tabulce nepřeskočily. Proto budeme mít ze skupiny A za soupeře: 1. Mnichovice 40 bodů, 2. Rakovník 37 b., 3. Budějovice 22 b. a 4. Slavii Praha 18 b. Body se však do jarní části nepočítají a všichni začínají od nula bodů. Program najedete v rozlosování.

Svoji soutěž začínají v sobotu starší žáci. Účast kluků U13 bude pouze v mimořádných případech, kdy z vážných důvodů bude starších žáků málo.

Od podzimní části bude mít kategorie starších žáků nový formát v podobě U 15. Znamená to, že se zúčastníme soutěže, v které budou proti nám hrát hráči od ročníku 2002 a mladší. Výbor podpoří posezonní mini soustředění úhradou cestovného.

FV

Tréninky venku: