První jarní prohra mužů, na Slavii 1:4

Muži Bohemians v netradičním čtvrtečním termínu prohráli s obhájcem titulu Slavií 1:4 a utrpěli první porážku v jarní části sezony.

Za Klokany v prvním poločase vyrovnával po trestném rohu Aleš Peřinka, ale domácí těsně před poločasem potrestali špatnou rozehrávku ve středu hřiště a vzali si vedení zpět. Bohemians měli šance i po přestávce, ale Slavia postupně získala převahu a navzdory skvělému výkonu brankáře Petra Větrovského přidala ještě dva góly.

Klokani tak na jaře poprvé prohráli, když nedokázali navázat na vítězství na Presidentem (3:2) a Pragou (3:1). V tabulce drží s 18 body čtvrtou příčku, která jako poslední zaručuje postup do play off. Na třetí Rakovník, jenž má však utkání k dobru, ztrácí bod, zatímco na druhé Litice tři. První je bez ztráty bodu Slavia.

Před pátou Račou, která však jako slovenský účastník extraligy nemůže do vyřazovacích bojů postoupit, mají Bohemians náskok tří bodů, šestá Hostivař je zpět o šest bodů. Tabulka a výsledky ZDE