St.žáci: v hale výhra a prohra

Starší žáci Bohemky v pěkné areně v Kadani na úvod halové soutěže 2018/19 porazili i díky hattrickům Kuby a Pepy přesvědčivě 8:3 České Budějovice, i když na začátku druhé půle byl ještě stav 2:2. Ve druhém utkání přišla lekce od Slavie v nasazení, agresivitě i v rozehrávce a prohra 3:7, ale i pár pěkných akcí, na kterých se dá stavět. Fotogalerie Petra Stibora (díky) ZDE.

St.žáci/dorci: příprava v hale

Dorostenci a starší žáci Bohemky mají za sebou přípravné turnaje před vstupem do halových soutěží.

Dorostenci v hale v Edenu remizovali 3:3 se Slavií a prohráli 1:4 s Rakovníkem. Starší žáci se o den později radovali z výhry v turnaj čtyř - postupně porazili 5:2 Pragu, 4:3 Mnichovice a 3:2 President.

St.žáci: výhra v Kadani 5:1

Starší žáci Bohemky začali finálovou skupinu výhrou 5:1 v Kadani. Už tradičně se ale nerodila snadno a po pomalém začátku. Po úspěšném rohu domácích (viz VIDEO1) prohrávali 0:1, ale ještě do půle bylo srovnáno a ve druhé půlce Bohemka rozhodla. Po dvou brankách vstřelili Kuba (i z rohu viz VIDEO2) a kapitán Lukáš Stibor (viz. foto). A fotogalerie od Petra Stibora (díky) ZDE.

P.S.: RESPECT!!!

U15: výhra nad Olomoucí a prohra s Mnichovicemi

Starší žáci porazili Olomouc 7:4, ale po dalším pomalejším začátku v poločase prohrávali 2:4. K obratu vedl zlepšený výkon ve druhé půli a mimo jiné proměněný roh Lukáš Stibora (viz. VIDEO) a útočné výpady Jáchyma. Ve druhém utkání Bohemákům chyběla "šťáva", za klukv z Mnichovic zaostávali v technice hole i v nadšení a prohráli 0:3.

Se čtyřymi výhrami, remízou a prohrou ovládli skupinu C a postoupili do do finálové skupiny. BLAHOPŘEJEME!

Fotogaleirii najdete ZDE

St. žáci: dvě výhry bez obdržené branky

Starší žáci Bohemky si připsali ve skupině C na konto další dvě výhry a třetí zápas v řadě nedostali ani jednu branku. V Mnichovicích porazili domácí 2:0 (chytal Jindra) a oslabený Rakovník (hrál jen 6+1) zdolali 4:0 (chytal Lukáš).

Fotogalerii najdete ZDE a dvě VIDEA roh1 a roh2

St.žáci: na úvod podzimu remíza a vysoká výhra

Starší žáci (U15) Bohemky dnes zahájili novou sezonu v Rakovníku zápasem s domácím výběrem HC 1972 remízou 3:3, přitom ještě deset minut před koncem prohrávali 0:3. V dalším utkání porazili HC Olomouc vysoko 7:0, ale ještě v poločasu vedli jen 1:0. Kanonádu druhé půle řídil Kuba Žižkovský (na fotce). Kluci prředvedli pěkné kombinace a nevšední byla gólová asistence brankáře Lukáše Smekyho přihrávkou kopem přes dvě třetiny hřiště na Kubu. Na facebooku Bohemky (odkaz na stránce vlevo nahoře - lajkujte a sdílejte) najdete video povedeného rohu a branky Lukáše Stibora z duelu s Olomoucí.

St.žáci: výhra nad Kbely a prohra s Hostivaří

Starší žáci Bohemky si v nadstavbové části připsali další výhru a prohru. V předehrávaném utkání porazili ve středu (30.5.) Kbely těsně 4:3 a v sobotu (2.6.) znovu nestačili na Hostivař a prohráli poměrem 1:6.

Fotogalerie (díky Zuzaně Stiborové) ZDE

St.žáci: v nadstavbové části prohra a výhra

Starší žáci Bohemky vstoupili do nadstavbové části prohrou a výhrou. Už před týdnem nestačili na lépe organizovanou Hostivař a prohráky 1:6 (1:3). Dnes (19.5.) se po nevalném prvním poločasu ve druhém zlepšili a porazili Kbely 5:3 (2:3).

Video ze zápasu s Hostivaří ZDE a videa ze zápasu s Kbely ZDE1 a ZDE2

St.žáci: lekce od Rakovníku

St. žáci Bohemky nestačili v sobotu na Rakovník a s lídrem skupiny B doma prohráli vysoko 4:12!

Fotogalerie od Zuzany Stiborové z první půle ZDE. A videa1 a video2