Vytvořeno 16. březen 2017 Kategorie: Rozlosování

Sezona 2017/18 - jaro :

15.4.: Mnichovice (10:00)

Bohemians - Mnichovice 2:3 a Hradec - Bohemians 3:0

22.4.: Hostivař (10:00)

Bohemians - Hostivař a Mnichovice - Bohemians

13.5.: Hradec Králové (10:00)

Bohemians - Slavia a Bohemians - Hradec

27.5.: Praga (10:00)

Praga - Bohemians a Hostivař - Bohemians

3.6.: Slavia (10:00)

Bohemians - Mnichovice a Slavia - Bohemians

10.6.: Mnichovice (10:00)

Hradec - Bohemians a Bohemians - Praga

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE
 

Sezona 2017/18 podzim - odehrané:

Bohemians - Hostivař 1:1, Kadaň - Bohemians 0:6

Bohemians - Praga 1:1 (Doubravová)Slavia - Bohemians 1:7 (Doubravová 2x, Šedivá 3x, Spilková 2x)

Mnichovice Bohemians 7:1, Bohemians - Hradec 1:3

Hostivař - Bohemians 4:6Bohemians - Kadaň 17:0

Praga - Bohemians 1:1, Bohemians - Slavia 3:2.


Halová soutěž - Přebor Prahy (hala Zelený Pruh) 2018 - 3. místo! BLAHOPŘEJEME

 

Praga – Bohemians 0:3 a Bohemians - Mnichovice 1:1

Kbely – Bohemians 3:1 a Hostivař – Bohemians 4:5

3.12.: Bohemians – Slavia 4:1, Praga – Bohemians 0:3

10.12.: Bohemians – Mnichovice 0:2, Kbely - Bohemians 3:2

16.12.: Bohemians - Slavia 6:2, Hostivař - Bohemians 0:1.

6.1.:  Praga - Bohemians 3:3, Bohemians - Mnichovice 1:2

13.1.: Kbely - Bohemians 2:2, Hostivař - Bohemians 1:2

27.1.:  Bohemians - Slavia 1:2, Praga - Bohemians 3:0

28.1.: Bohemians - Mnichovice 1:4, Kbely - Bohemians 2:2

3.3.: Bohemians - Slavia 2:0, Hostivař - Bohemians 3:2

Výsledky a přehled ZDE

.....................................................................................................................................

Hala odehrané:

Turnaj 18. ročník Mem.dr. Pošíka 2017 - 5.11. v hale Hagibor (1x12 min.)

Bohemians - Slavia 1:1Bohemians - Praga 3:0Bohemians - Hradec 1:1Bohemians - Mnichovice 0:0Bohemians - Hostivař 1:1.

Pořadí: 1. Mnichovice 12b., 2. Bohemians 7, 3. Hradec 7.

 


 

 

 
Vytvořeno 23. duben 2016 Kategorie: Rozlosování
24.4.2016 Rakovník      
9:00  650 Bohemians Hostivař
9:00  651 Slavia B Litice
10:00  652 Rakovník Praga
10:00  653 Bohemians Slavia
11:00  654 Litice Hostivař
11:00  655 Slavia Praga
12:00  656 Slavia B Rakovník
         
 8.5.2016 Bohemians ( Zelený pruh )  
10:00  657 Slavia Slavia B
10:00  658 Hostivař Rakovník
11:00  659 Praga Bohemians
11:00  660 Litice Slavia
12:00  661 Hostivař Slavia B
12:00  662 Praga Litice
13:00  663 Rakovník Bohemians
         
22.5.2016 Slavia      
10:00  664 Litice Rakovník
10:00  665 Slavia Hostivař
11:00  666 Praga Slavia B
11:00  667 Bohemians Litice
12:00  668 Rakovník Slavia
12:00  669 Slavia B Bohemians
13:00  670 Hostivař Praga
         
29.5.2016 Slavia      
10:00  671 Hostivař Bohemians
10:00  672 Litice Slavia B
11:00  673 Praga Rakovník
11:00  674 Slavia Bohemians
12:00  675 Hostivař Litice
12:00  676 Praga Slavia
13:00  677 Rakovník Slavia B
         
 5.6.2016 Praga      
10:00  678 Slavia B Slavia
10:00  679 Rakovník Hostivař
11:00  680 Bohemians Praga
11:00  681 Slavia Litice
12:00  682 Slavia B Hostivař
12:00  683 Litice Praga
13:00  684 Bohemians Rakovník

24.4.2016 Rakovník

           9:00        650    Bohemians                                   -   Hostivař

           9:00        651    Slavia B                                       -   Litice

         10:00        652    Rakovník                                      -   Praga

         10:00        653    Bohemians                                   -   Slavia

         11:00        654    Litice                                            -   Hostivař

         11:00        655    Slavia                                           -   Praga

         12:00        656    Slavia B                                       -   Rakovník

 

     8.5.2016 Bohemians ( Zelený pruh )

         10:00        657    Slavia                                           -   Slavia B

         10:00        658    Hostivař                                       -   Rakovník

         11:00        659    Praga                                           -   Bohemians

         11:00        660    Litice                                            -   Slavia

         12:00        661    Hostivař                                       -   Slavia B

         12:00        662    Praga                                           -   Litice

         13:00        663    Rakovník                                      -   Bohemians

 

   22.5.2016 Slavia

         10:00        664    Litice                                            -   Rakovník

         10:00        665    Slavia                                           -   Hostivař

         11:00        666    Praga                                           -   Slavia B

         11:00        667    Bohemians                                   -   Litice

         12:00        668    Rakovník                                      -   Slavia

         12:00        669    Slavia B                                       -   Bohemians

         13:00        670    Hostivař                                       -   Praga

 

   29.5.2016 Slavia

         10:00        671    Hostivař                                       -   Bohemians

         10:00        672    Litice                                            -   Slavia B

         11:00        673    Praga                                           -   Rakovník

         11:00        674    Slavia                                           -   Bohemians

         12:00        675    Hostivař                                       -   Litice

         12:00        676    Praga                                           -   Slavia

         13:00        677    Rakovník                                      -   Slavia B

 

     5.6.2016 Praga

         10:00        678    Slavia B                                       -   Slavia

         10:00        679    Rakovník                                      -   Hostivař

         11:00        680    Bohemians                                   -   Praga

         11:00        681    Slavia                                           -   Litice

         12:00        682    Slavia B                                       -   Hostivař

         12:00        683    Litice                                            -   Praga

         13:00        684    Bohemians                                   -   Rakovník

 

Díky za podporu


Tréninky:

Ml. žákyně: Po/St 17:00-18:30 na Zel.Pruhu
Ml. žáci: Po/St 19:00-20:15 v Edenu
St. žákyně: Po/St 18:30-20:00 na Zel.Pruhu
Starší žáci: Po/St 18:30-20:00 v Edenu
Ženy+18: Po/St 18:30-20:00 na Zel.Pruhu
Muži: Po/St 20:00-21:30 v Edenu

Bazar vybavení

Klikni na obrázek a kupuj_prodávej: