Created on 01 September 2019 Category: Klub

V sobotu 31. srpna se náš tým zúčastnil akce Desítka na Desítce v Malešickém parku. Měli jsme zde svůj stánek s propagačním materiálem a nafukovací hřiště, kde si děti mohly hokej vyzkoušet. Pro zájemce byla připravena i gólmanská výstroj. Děti to moc bavilo a některé z nich projevily o hokej takový zájem, že si ho přijdou vyzkoušet i na náš trénink. Jupí!!!

V rámci akce proběhly i běžecké závody a my máme v každé kategorii svého výherce. Za ty nejmenší to byla Janička Polenová, za ty trochu starší Natálka Kallauschová a za větší děti vyhrál Tomáš Beránek. A za kategorii 2002-2004 na 1. místě Saša Krapf, na 2. místě Lukáš Smekal, na 3. místě Kami Kopecká a na 5. místě Anna Jindráková.

Celý den jsme měli krásné počasí a skvělou atmosféru. Děkujeme našim hráčům za pomoc a skvělou prezentaci našeho sportu.

A především děkujeme Praha 10, že se můžeme účastnit takových akcí a za celoroční podporu našeho klubu.

Created on 16 September 2018 Category: Klub

Bohemka se stejně jako loni zdárně prezentovala v Malešickém parku na akci Desítka na desítce. Na hřišti ukazovali kluci a holky z U15tek dětem kouzla pozemního hokeje a všichni s předsedou klubu Ferdinandem Veverkou vystoupili i na podiu. V tradičním běhu zaplnili kluci v distanci na 1600m první řadu na startu a neztratili se ani na trati - Saša a Nika si doběhli pro skvělé druhé místo a Dan protnul pomyslnou cílovou pásku třetí - BLAHOPŘEJEME!

Created on 28 October 2017 Category: Klub

Kamarádi,
nemusíte chodit v černém, přijďte v tom, v čem byste rádi přišli na setkání s Janou. Nejedná se o klasický pohřeb, ale spíše o osobní rozloučení. Místo květin prosím přineste vaše vzpomínky a věty, které byste jí ještě rádi řekli, kdybyste měli tu možnost. Tyto vzpomínky a věty budete moci zaznamenat do vzpomínkové knihy. Vzpomínkou může být také fotografie či vstupenka z místa, kde jste spolu byli.

Lukáš

Created on 25 September 2017 Category: Klub

Děkujeme všem, kteří prezentovali Bohemku v Malešickém parku na akci Desítka na desítce, především Markétě Otčenáškové za perfektní organizaci. A Kamila Kopecká i Standa Stuna zvítězili s přehledem ve svých kategoriích v běhu na 1600m!