Benjamínci již také zahájili halovou sezonu

Během první poloviny listopadu nastoupili naši nejmenší k prvním turnajům v halovém hokeji. Pro někoho to bylo úplně první seznámení s novými pravidly halového hokeje. Turnaje U6, U8 i U10 se odehrály na Hagiboru. HC Bohemians pořádá tradičně v tomto termínu turnaj s názvem Memoriál Dr. Pošíka.

Děti také vypomáhaly při dospělé variantě turnaje - Pragochema Cup.

Nástup dětí při turnaji dospělých

Bohužel na turnaj U8 ani U6 nepřišly dvě družstva Hostivaře a Mnichovice. Starší děti vytvořily tři družstva a zahrály si pouze proti TJ Sokol Kbely. Mladší děti jsme rozdělili na dvě půlky a s podporou Jitky a Barušky Lincové z U8 si zahrály několik zápasů proti Sokolu Kbely a TJ Praha. Poprvé si naše děti z kroužku Hostýnská a Nad Vodovodem vyzkoušely hrát opravdovou soutěž! Povzbuzovány nadšenými rodiči a příbuznými podaly pěkný, povzbuzující výkon. Snad se přidají i ostatní děti z kroužků!

U7: Závěrečný trénink s rodiči

Ve středu se konal na hřišti ZŠ Hostýnská poslední "slavnostní" trénink za hojné účasti dětí a hlavně rodičů. Trenérky připravily několik soutěžních klání. Všechna družstva bojovala ze všech sil v běhu a vedení míčku, ve střelbě na bránu a nakonec ve vzájemných zápasech. Rodiče si vyzkoušeli, že pozemní hokej není vůbec jednoduchý sport :)

Šikovné maminky se postaraly o občerstvení, což pomohlo všeobecně dobré náladě.

Za celý trenérský tým děkujeme a doufáme, že se v září opět uvidíme na hřišti.

V Mnichovicích 2. a 4. místo. Gratulace!

V Mnichovicich jsme měli dvě družstva rozdělené na holky a kluky. Obě družstva vyhrála svoji skupinu a potkala se spolu v semifinále. Kluci byli rychlejší, vyhráli nad holkama 4:1 a postoupili do boje o 1.misto. Holky se utkaly o 3. místo s týmem Sokol Kbely, ale bohužel prohrály 3:4 . Kluci pak také prohrali s týmem Mnichovice 4:6.
Z 19 družstev se holky: Adélka, Lucka a Péťa umístily na krásném 4. místě.
Kluci ve složení: Fanda, Míša, Oliver, Honza a Sergej obsadili skvělé 2. místo.

Všem gratulujeme a děkujeme trenérům Jirka Bouška a Radka Šedivá.

Druhé místo v Hostivaři

Děti z U9 se zučastnily turnaje v Hostivaři. Při hře 5+1 vybojovaly medailové 2. místo, ačkoliv to tak ze začátku nevypadalo. I při nepříznivém počasí a malému počtu přihlášených družstev byl turnaj moc hezký. Děkujeme pořadatelům a těšíme se na další setkání.

Pořadí: 1. Hostivař A, 2. HC Bohemians, 3. President, 4. Mnichovice, 5. Hostivař B

Platba příspěvků a soustředění

Příspěvky za 1. pololetí 2017, prosíme, zaplatit do 15.4.2017

zaslat na účet HC BOHEMIANS: 2200547288/2010

Pro katagori U9:

všichni zaplatí 1200,- Kč, protože je částka snížena  o příspěvek z grantu Hl.m.Praha, oproti starším kategoriím

850,- Kč zaplatí ten, kdo má sourozence v jiné kategorii.

Záloha na soustředění 1500Kč do 30.3.2017  pro U7+U9+U11+U13

Zaplatit na stejný účet, uvádějte prosím vždy jmého dítěte a variabilní symbol, který má každý přidělen.

Turnaj U9 10.12.2016

Dnes se v hale na Hagiboru utkaly 4 týmy.

Za Bohemku se zučastnili Péťa, Adélka, Lucka, Andulka, Fanda, Míša, Alex a brankář Patrik.