Created on 24 April 2017 Category: Mladší žáci (U13)

První kolo přeboru republiky mladších žáků bylo pro nás jako noc a den. Zatímco v prvním utkání se objevily opět nedostatky v rozehrání a bránění, v druhém došlo k podstané změně. Velel k ní Lukáš St. s Jáchymem, ale přidali se i ostatní. Přesto, že oba brankáři neměli svůj den, nemůžu vinu za  obdržené goly dávat,až na vyjímky dávat, jim.

Stručně:

Lukáš St. - podporoval útok, sám se vydával do území soupeře, nahrával, bojoval.

Jáchym - překonával sám sebe a zaslouží uznání.

Dan - střídal dobré zákroky se slabšími. Budeme pracovat na osobním bránění a přesném rozehrání, předvídavostí k akcím soupeře.

Filip - bojoval, střílel,  ale bohužel s malou efektivitou. Hrál téměř bez střídání a dal by za dobrý výsledek i svoji duši.

Pepa - budu s ním ve středu opět osobně pracovat s cílem dostat z něj obrovský potenciál, který neumí prodat.

Kuba - hraje  stále s malým zápalem do hry. Brání jenom do poloviny soupeře, pak to již vzdává. V druhém utkání významně přispěl ve spolupráci s Jáchymem k vítězství. Rezerva: bojovnost, bránění svého hráče za každou cenu.

Richard - musí být konkurencí pro Dana. Je to otázka tréninkové píle a nasazení. Věřím mu.

Saša - rád by hrál, ale tréninkové manko ja zatím příliš velké. Je to hráč budoucnosti.

Lukáš Sm. - pokud se soustředí vždy pouze na utkání, oprostí se od všeho co nesouvisí s přípravou na utkání, bude nejenom platným brankářem ale i hráčem. Jako brankář má rezervu v rozhonosti řešení situace před brankou. Je dobrou konkurencí pro Jindru.

Jindra - rezerva v řízení postavení obránců. Chybí mu také rozhodnost řešení situací, ale dokáže svými zákroky kluky podržet .

Závěr:  Naše nátlaková hra je založena na tom, že budeme střílet branky. Jeden z obráců, při tomto systému, musí být vždy připraven na to, že soupeř rychlým rozehráním dokaže překonat naše bránicí postavení do brejků. Cesta vede k vyšší střelecké potenci útočníků a dobrým postavením obránců. Důležité: útočnici mají své obráce v případě jejich individulení akce. Platí jak na Kubu i pro Pepu.

Přístí kolo 8.5. budeme bez Filipa. Na pozici halva dostane příležitost Lukáš. Věřím, že to zvládneme.

FV