Muži na Pohár mistrů neuspěli

Po zisku extraligového stříbra hráli muži Bohemky na Pohár mistrů - EuroHockey Club Trophy a ve švýcarském Wettingenu neuspěli. Ve skupině prohráli 1:5 s Ukrajinci, 0:3 s domácím Cardiffem a remizovali 2:2 s Vídní. V boji o 7. místo nestačili na irský Hc Glenanne a prohráli 3:8.

Rozpis a výsledky najdete ZDE.

Mužům obhajoba těsně unikla, mají stříbro

Necelé tři minuty dělily muže Bohemky od obhajoby titulu, což se jim naposledy povedlo před více než čtyřiceti lety. Ve finále vedli po brance Ondřeje Soukupa z rohu nad Liticemi v Pzni 1:0, ale domácí dokázali při hře bez brankáře srovnat. V následných nájezdech tentokrát Bohemka neuspěla (loni ve finále porazila na náíjezdy Slavii) a po sedmé serii padla.

BLAHOPŘEJEME KE STŘÍBRU a Litiícím k titulu po devíti letech. Text na webu svazu ZDE a záznam zápasu najdete ZDE

V semifinále porazili díky brankám Kryštofa Bodnára a Tomáše Vohnického Slaviii 2:1. Text najdete na webu svaz ZDE

Starší žákyně v hale druhé, muži padli v semifinále

Starší žákyně Bohemky skončily v letošním ročníky halové soutěže DRUHÉ! V semifinále porazily Litice 2:1 a v napínavém finále prohrály 1:2 po nájezdech s Hostiivaří. Více čtěte na webi svazu od Jana Kopeckého ZDE.

Muži v semifinále extraligy nestačili na Rakovník a prohráli 3:5 (Zápas je na videu ZDE). O třetí místo se nehrálo a Bohemka tak skončila 3.- 4. s Liticemi. Rakovník pak potvrdil svoji halovou suverenitu a ve finále zdolal Slavii 6:1. Halovými královnami jsou hráčky Slavie. Zpravodajství a fotky z finálového víkendu najdete na odkazu svazového webu ZDE.

Muži prošli v hale do play off, ženy udržely extraligu

Muži Bohemky proklouzli do play off extraligy a můžou se porvat o halový titul, který pod střechou slavili naposledy před třemi lety. Úřadující šampioni české nejvyšší soutěže pod širým nebem se ale nadřeli a místo v semifinále si zajistili až výhrou 5:2 nad Bolevcem v posledním utkání základní části. V semifinále Bohemáky čeká vítěz základní části Rakovník. Ženy při svém návratu do halové extraligy po 7 letech měly teoretickou šanci na play off, což sice nevyšlo, ale splnily základní cíl - udržely se mezi elitou. Blahopřejeme!!!

Muži: halové rozehrání ve Vídni

Muži si před Pragochema Cupem už tradičně zahráli turnaj ve Vídni. Na Indoor Classic 2018 porazili jen AHTC 4:3, s mladíky ze Slovenska do 21 let remizovali 3:3 a další zápay prohráli - s Rakouskem do 21 let 4:10, s vídeňským Post SV 0:6 a se Slavií 2:4.

Bohatou fotogalerii z turnaje najde ZDE.

Muži slaví mistrovský titul!!!

Muži Bohemky jsou po 12 letech mistry republiky!!!

V sobotním semifinále porazili Litice 6:3 a v nedělním finále v Rakovníku remizovali s odvěkým rivalem Slavií 3:3 a vyhráli 3:1 na nájezdy. "Mezi nám je to vždycky boj. Pěkný zápas, vypjatý, ale to je u nás už taková klasika. Jsem rád, že to letos vyšlo," řekl Honza Železný ve zpravodajství ČT, které můžete vidět ZDE. A TADY oslava s pohárem.

Muži jsou mistry podeváté a navázali na triumfy z let 1965,1967, 1968, 1970, 1973 a 1974, 1998 a 2006.

Muži: výhra na závěr základní části

Muži o víkendu zakončili základní skupinu výhrou 4:2 nad Račou a z druhého místa postoupili do nadstavbové skupiny, kde se bude hrát o čtyři místa v play off. Do nadstavby si přinesli pět bodů za remízu se Slavií a remízu a vítězství nad béčkem Litic. Nyní se dvoukolově utkají s trojicí soupeřů z druhé skupiny Rakovníkem, áčkem Litic a Hostivaří. Program ZDE
Pořadí nadstavbové skupiny:
1. Slavia 10 b. (21:5), 2. Litice A 7 (13:7), 3. Rakovník 6 (14:9), 4. BOHEMIANS 5 (13:14), 5. Hostivař 4 (8:15), 6. Litice B 1 (9:24).

Muži: remíza v derby se Slavií a výhra nad Pragou

Muži Bohemky začali jarní část zostra derby se Slavií a duel (12.4.) skončil remízou 2:2, v druhém utkání (17.4.) zdolali Pragu 4:1.