Created: 23 July 2021 Category: Muži

Poslední červnový víkend probíhalo playoff extraligy pozemního hokeje v mužské i ženské kategorii. Náš klub měl zatím zastoupení pouze v mužské časti, kde ho čekal nejdříve souboj o postup do nedělního finále. Soupeřem byl silný tým z Litic. Souboj to byl vyrovnaný, ale nakonec skončil výhrou našich mužů v poměru 3:2. Cesta do finále byla otevřená.

Z druhého semifinále mezi SK Slavia Praha a HC Hostivař postoupil do finále tým SK Slavia.

Finálový zápas se nevyvíjel pro náš tým příznivě. V 17. minutě už byl stav 3:0 pro Slavii. Po poločasové přestávce se podařilo snížit Ondrovi Soukupovi, následně ve 45. minutě přidal gól Lukáš Plochý a stav 3:2 sliboval napínavé finále až do konce. A konec zápasu byl opravdu napínavý. V 59. minutě srovnal na 3:3 znovu Lukáš Plochý a chvilku poté skončila základní hrací doba. O vítězi extraligy tak nakonec musely rozhodnout samostatné nájezdy. V nájezdech byla úspěšnější Bohemka, když naši hráči proměnili 3 nájezdy, naproti tomu Slavia proměnila pouze jeden.

Gratulujeme k zisku titulu Mistra Extraligy pro rok 2020/21!

Klub HC Bohemians Praha

 

muzi-mistri-2020-21

 

TV kanál pozemního hokeje