St. žáci: remíza s Presidentem a výhra nad Liticemi

Starší žáci Bohemky v sobotu remizovali s lídrem finálové skupiny Presidentem 2:2, i když byli lepší, šancí měli na dva zápasy, ale většinou trefovali brankáře soupeře nebo mimo a Jáchym neuspěl ani z penalty (viz. VIDEO). Dlouho vedli 2:1, ale v závěru přišel trest v podobě vyrovnání (i po chybě Lukáše v bráně). V neděli se střetli s Liticemi a po pomalejším rozjezdu, prohrávali 1:3 a 2:4, i díky třema brankám Lukáše Stibora otočili na konečných 6:4. Gratulujeme!

Fotogalerie z obou zápasů ZDE.

St.žáci: v Rakovníku remíza

Starší žáci se v dalším utkání finálové skupiny jako již tradičně pomaleji rozjížděli. V Rakovníku prohrávali 0:2, ale do konce třetí čtvrtiny bylo po brankách Saši a Pepína srovnáno. V napínavé závěrečné čtvrtině měl šanci rozhodnout Jindra, ale neuspěl a na druhé straně vytáhl pár brilantních zákroků v brance Lukáš. Zápas tak skončil remízou 2:2.

Pár fotek najdete ve fotogalerii ZDE

St. žáci: výhra nad Kadaní

Starší žáci zvládli další zápas finálové skupiny a porazili doma Kadaň jasně 9:2.

St.žáci: sváteční výhra nad Slavií

Starší žáci Bohemky předvedli ve sváteční podvečer 1. května svůj nejlepší výkon jara a porazili pražského rivala Slavii 3:0. Branky vstřelili Jáchym, Kristián a Filip (po dobře zvlládnutém rohu) a pevnou defenzivu podpořil v brance Lukáš. Slavii kluci porazili poprvé po sedmi prohrách a jedné remíze.

St. žáci: bez střeleckého prachu

Starší žáci Bohemky mají problém - nestřílejí branky a bez branek, jak známo, se nevyhrává. V jarní části prohráli před týdnem s Presidentem 1:4. Na novém povrchu v Liticích vstřelili opět jen jeden gól a odjížděli s porážkou 1:5. Pánové, hlavy vzhůru, dejte do hry srdíčko, nadšení a začne to tam padat!

St. žácí: na úvod jara výhra v Mnichovicích

Starší žáci Bohemky začali jarní část výhrou 5:4 v Mnichovicích. Po ospalém začátku, po pár minutách prohrávali 0:2 a 1:3, se pomalu dostávali do tempa a v poločasu bylo srovnáno 3:3. Ve druhé půli odskočili do vedení 5:3 a nevyužili další šance. Dokázali ale ubránit většinu nájezdů soupeře a Mnichovičtí už jen v posledních vteřinách výsledek korigovali.

Pár fotek najdete ZDE

I dorostenci skončili v hale pátí

Dorostenci Bohemky pod vedením přesně střílejícího Vítka Soukupa z rohů a doplněni o kluky ze starších žáků na závěr halové soutěže porazili v boji o 5. až 7. místo Hradec Králové po dobrém úvodu 6:4 a poradili s Hostivaří jasně 5:0, takže jsou pátí.

Bohatou fotogalerii Petra Branšovského z finálové soboty, z které si odnesl titul Rakovník, najdete ZDE.

Starší žáci v hale pátí

Starší žáci Bohemky mají za sebou poslední víkend halové soutěže 2018/19. Porazili Litice A těsně 2:1 a prohráli s Presidentem 1:3. Ve finálové skupině tak obsadili konečné páté místo. Z šestice celků nastříleli nejméně branek (10). Vítězná Slavia nasázela soupeřům 21 gólů. Hoši, pro venkovní část přejeme hodně úspěchů a přesnější mušku!

St. žáci: prohry s Mnichovicemi a Slavií

Starší žáci Bohemky v dalších dvou zápasech finálové skupiny halové sezony tentokrát na Chodově dvakrát prohráli. V duelu s Mnichovicemi se nedokázali ani jednou brankově prosadit a prohráli 0:2. Proti Slavii výborně začali, vedli 2:0 a poločas skončil 3:3. O výhře Slavie rozhodli precizní rohy, z kterých soupeř vstřelil tři branky (zde VIDEO jednoho z nich) včetně té vítězné na 3:4. Bohemáci ale proti Slavii odvedli bojovný výkon a mají na čem stavět.