St.žáci: turnaj ve Švýcarsku - info

Attachments:
Download this file (Turnierheft Juniorenturnier 2017-291030300.pdf)Turnaj Wettingen[ ]10944 Kb

SHRNUTí z viberu:

16. Internationales RWW - Juniorenturnier 2017 ve švýcarském Wettingenu od 26. do 29. prosince.

Do 22.12. je třeba zaplatit na účet Bohemky 2000,-

ODJEZD: 26.12. - sraz v 9:30 v Hostýnské.

Program zápasů v kategorii U14:

27.12.: 9:30 RW Wettingen (Švýc.) - HC Bohemians, 14:30 HC Bohemians - HK Concordia Záhřeb (Chorv.)

28.12.: 9:15 HC Bohemians - TSV Mannheim (Něm.), 13.25 HC Bohemians - HC Ludwigsburg (Něm.), následuje play off, které pokračuje i 29. prosince.

NÁVRAT: v sobotu 29.12. pozdě večer


 

St.žáci: remíza a jasná výhra

V pěkné hale v Kadani starší žáci Bohemky remizovali 3:3 s Mnichovicemi. Většinu zápasu měli kluci převahu, ale neskórovali z rohů ani z dalších šancí a soupeř dokázal vyrovnat závěrečným rohem - viz VIDEO.

Ve druhém utkání nastříleli Pragovce osm branek a mnohé po pěkných kombinacích a vyšachování obrany. Z rohů ale góly moc nepadají - VIDEO II a VIDEO III. Kluci ustáli několik přímočarých přihrávek soupeře za obranu a vyhráli jasně 8:1.


St.žáci: výhra nad Liticemi, prohra s Hostivaří

Halová sezona 2017/18 začala výhrou a porážkou. V hale na Chodobě Bohemáci nejdříve porazili tým z Litic 3:0 (VIDEO I a VIDEO II) a ve druhém duelu svedli srdnatý boj s Hostivaří. Škoda nevyužitých šancí a výhody dlouhé přesilovky ve druhé půli po vyloučení hráče soupeře. Nepovedlo se překonat dobrého brankáře soupeře z několika rohů, jako třeba zde  - VIDEO III a VIDEO IV. Snaha vsítit v přesiovce vítězný gól otevřela obranu a přišel trest v podobě branky a prohry 1:2. Kluci, dobrý boj! A Jak zpívá Arakain: "...někdy pláčem pro hloupej gól, jenže víra je naše síla..." a s trochou parafráze: "...a zvládnem příští mač!"


vložil rs

 


 

St.žáci: 2x druzí na Mem.dr.Pošíka

Kluci skončili na obou turnajích Memoriálu .dr. Pošíka 2017 druzí za Rakovníkem.

V prvním případě se hrálo 5. listopadu v hale na Zeleném Pruhu, kde Bohemka ve vzájemném duelu Rakovník porazila 3:2. Při shodném počtu bodů ale prohrála na penalty 0:2.

Druhý turnaj se hrál v Edenu 18. listopadu a Bohemáci prokázali velkou bojovnost. V utkání s Hostivaří už prohrávali 1:3, ale v závěru vyrovnal vteřinu před koncem po rohu Filip O. - viz. VIDEO. I v utkání s Rakovníkem se povedlo srovnat, a to z 0:2 na 2:2, ale závěrečná hra bez brankáře výhru nepřinesla. Znovu tak Bohemáci skončili druzí za Rakovníkem, kterému blahopřejme.

Výsledky:

Turnaj 18. ročník Mem.dr. Pošíka I. (hráno 5. listopadu v hale na Zeleném Pruhu):

Bohemians – President 2:3Bohemians - Dráždany (Něm.) 3:2Rakovník – Bohemians 2:3, Bohemians - Šenkvice (SR) 5:0, Mnichovice – Bohemians 0:3.Nájezdy o 1. místo: Rakovník - Bohemians 2:0.

Konečné pořadí: 1. Rakovník, 2. Bohemians, 3. Mnichovice.

Turnaj 18. ročník Mem.dr. Pošíka II. (hráno 18. listopadu v hale na Slavii):

HC Praga – HC Bohemians 0:6,  HC Bohemians - President 3:1, Hostivař - HC Bohemians 3:3HC Bohemians - HC Rakovník 2:2.  

Pořadí: 1. Rakovník, 2. Bohemians, 3. Hostivař. 


 

St. žáci: foto z duelu s Presidentem

Kluci U15 v sobotu remizovali v Edenu s Presidentem 2:2. Foto najdete ZDE.


 

St. žáci: prohra v Rakovníku 3:6

Starší žáci dnes prohráli v Rakovníku 3:6. Přesto si pochvalu zaslouží oba brankáři - Jindra v první půli a Lukáš Smeky ve druhé. Bohemka šla do vedení ze své první střely v utkání, ale musíme uznat, že rakovničtí kluci hráli rychleji a s lepší kontrolou míče. Po půli Bohemáci drželi nadějný stav 2:4. Ve druhé části se jim i dařilo překonávat dobře organizovanou obranu domácích, ale chyběl klid i přesnost při proměňování šancí (rohy či akce ze hry - neboj se Filipe více přihrávat :-). Utkání odhalilo naše slabší stránky (díry v obraně a rozehrávky) a také potenciál, který v klucích dříme a dá se rozvíjet  - pohyb, technika hole v plné rychlosti a střela.

Takže - hurá do dalších bojů!!! 

Více fotek (děkujeme StiborovýmZDE

A ještě video od p. Otčenáška část 1. poločasu a část 2. poločasu

Vložil Radek S.


 

St. žáci: skvělý druhý poločas a výhra nad Liticemi 9:2

NOVÉ - fotky (díky Stiborovým) ZDE a video 2, poločasu od p. Otečnáška ZDE

Starší žáci si připsali třetí výhru v soutěži. Po výborně zvládnuté druhé půli porazili šikovné plzeňské Litice 9:2. Bohemáci začali v Edenu dobře a vedli 2:0, ale pak se nechali zatlačit a soupeř srovnal po pěkných tečích na 2:2. Před poločasem ale měla Bohemka díky Matějovi náskok 3:2. Ve druhé části se už klukům pod umělým osvětlení a za fungující časomíry dařila osobní obrana, bojovali a přidávali jednu branku za druhou.. . V koncovce přestáli i pár šancí soupeře.

¨

Krátká videa zde - ROH1 a ROH2


 

St. žáci: výhra v Kadani 14:3

Starší žáci Bohemky v sobotu zvládli roli favorita a vyhráli v Kadani vysoko 14:3. Branky Matěje, Kuby, Fiilipa, Lukáše Smekala i Standy padaly po individuálních akcích, kombinaci i s přispěním chyb či teče soupeře. Přišla i ztráta koncentrace pod dojmem jasného vedení a tři obdržené branky během chvilky. Každá zkušenost je dobrá a hráče posiiluje! Jinak si myslím, že si všichni zaslouží pochvalu.

Pár fotek najdezde ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                       vložil RS

 


 

St.žáci: do soutěže vstoupili vítězně

Očekával jsem od družstva Mnichovic větší tlak. Výsledek 9:1 je určitě dobrý, přesto se objevily chyby, které by lepší soupeř využil. Jaké to byly:

1/ nepřesvědčivé bránění rozehrání soupeře

2/ naivní bránění ve střetech s protihráčem v naší třetně /Dan, Ríša/. Včasné přistoupení k útočícímu hráči. Malá agresivita a chyby v rozehrání /Lukáš/

3/ sobeckost útočníků /Filip, Matěj/ při řešení útočních akcí. Kuba dobrý

Pozitiva:

1/ dobrý výkon obou brankářů

2/ snaha hráčů při zapojování do útočných akcí vedoucích ke střelení branky.

Nyní nás čeka utkání v Kadani. Budem tam hrát pouze s jedním brankářem, tím využijeme Lukáše Sm. do zapojení v útoku. Povede vás Tomáš. Soupeř nemá potřebnou kvalitu /mládí hráčů/ a tak pro mne bude při hodnocení od Tomáše důležitý počet asistencí při vstřelení branky.

Uvidíme se 30.9. kdy přijedu z lázní na tento zápas a zase se budu vracet do lázní.

Počítejte s účastí 8. 10. /neděle/ na běhu, který pořádá MČ Praha 10, která nás sponzoruje více jak 200.000,- Kč. Je naší povinností vrátit aspoň část této podpory účastí na akcích Prahy 10.

FV


 

Login

Menu

Cart

Jtouch Mobile Template for Joomla (c) 2011 - 2012 JtouchMobile.com