Los a výsledky hala 2018/19 - st. žáci/dorostenci

Halová sezona starší žáci a dorostenci 2018/19:

Příprava:

Starší žáci v neděli 18.11. v 13:50 hrají vložené utkání s Mnichovicemi v rámci 52. ročníku Pragochema Cupu.

Dosrostenci U 18 - sobota 24.11. (2x15 minut) - hala Slavie Praha

16:00 HC Bohemians -Slavie Praha
17:00 Slavie Praha - HC Bohemians Praha
Starší žáci trénink: 17:45 - 19:00 trénink

Starší žáci U15 turnaj - neděle 25.11. (2x15 minut) - hala Slavie Praha
Začátek 9:30 a 13:40 VYHLÁŠENÍ.

Starší žáci  - skupina A:
1.12.2018 hala Kadaň
9:40 Bohemians
- Budějovice a 11:00 Slavia - Bohemians
16.12.2018 hala Chodov
10:20 Bohemians
- Kadaň a 12:20 Bohemians - President
6.1.2019 hala Slavia (tech. zajištění Bohemians)
9:00
Praga - Bohemians.

Dorostenci:

2.12.2018 hala Kostelec
10:00
Rakovník – Bohemians a 13:00 Bohemians - Mnichovice
23.12.2018 hala VŠ Plzeň
12:00 L
itice – Bohemians a 15:00 Bohemians – Hradec.
20.1.2019 hala Chodov
8:00 Bohemians
– Hostivař a 11:00 Slavia – Bohemians
16.2.2019 hala Chodov  - o umístění 9:00 až 16:00

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Rozlosování soutěže starší žáci - skupina C 2019

Finálová skupina:

 Odehrané:

13.10. Kadaň - Bohemians 1:5, 20.10. Bohemians - Rakovník 6:8

Všechny výsledky a tabulka budou ZDE

..........................................................................................................

Odehrané:

Základní skupina C:

8.9. Rakovník - Bohemians 3:3, Bohemians - Olomouc 7:0, 15.9.: Mnichovice Bohemians 0:2 a Bohemians Rakovník (hrál jen 6+1) 4:0, 22.9. Olomouc Bohemians 4:7Bohemians Mnichovice 0:3.

Všechny výsledky a tabulka ZDE

Přátelské utkání: 6.10. (4x15) Mnichovice - Bohemians 2:5.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jarní část sezony 2017/18 - Nadstavbová část: 

12.5.: Hostivař - Bohemians 6:1

19.5.: Bohemians - Kbely 5:3

26.5.: Slavia - Bohemians 13:0

30.5.: Kbely - Bohemians 3:4

2.6.: Bohemians - Hostivař 1:6

16.6.: Bohemians - Slavia 0:5 kontumačně

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis finálové skupiny C na webu svazu ZDE

Základní část:

7.4.:  Bohemians - Kadaň 15:0

14.4.: Litice - Bohemians 3:6

21.4.: Bohemians - Rakovník 4:12

28.4.:  President - Bohemians 2:4

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE

Přípravané utkání jaro 2018:

24.3. Hostiivař - Bohemians 0:0 (hráno 3x20 min., "Akce výborný, nasazení dobré, produktivita mizerná. Budeme na tom pracovat," řekl trenér Ferdinand Veverka.) 

Podzimní část 2017 - odehráno:

tréninkové utkání s v Rakovníku výhra 6:1

Soutěž - skupina B:

Bohemians - Mnichovice 9:1, Kadaň - Bohemians 3:14, Bohemians - Litice 9:2, Rakovník - Bohemians 6:3, Bohemians President 2:2, Mnichovice Bohemians 2:7.


Halová sezona 2017/18

Finálová skupina (zápas se hraje 2x15) vše hala Chodov:

Odehráno:

Základní část: Bohemians Litice A 3:0 (2x Standa z rohu, Lukáš St.), Hostivař - Bohemians 2:1 (Kuba Ž.), Bohemians - Mnichovice 3:3, Bohemians - Praga 8:1, Kadaň - Bohemians 0:5.

Finálová skupina: Bohemians - Slavia 1:5, Bohemians - President 6:3, Bohemians - Hostivař 2:2, Bohemians - Mnichovice 5:2, Bohemians - Rakovník 2:5 - konečné 4. místo.

Výsledky na webu svazu ZDE

 


 

Hala 2017/18  - odehráno:

V pátek 5.1. - přípravný zápas s týmem studentů z JAR (až 18letí) 1:6.

.......

Turnaj ve Švýcarsku - Wettingen (U14 - prosince 2017):

Základní skupina: RW Wettingen (Švýc.) - HC Bohemians 2:3 (2x Filip Otčenášek, 1x Pepa Kovář), HC Bohemians - HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 0:1, HC Bohemians - TSV Mannheim (Něm.) 0:4, HC Bohemians - HC Ludwigsburg (Něm.) 1:6 (Standa Stuna).

Skupina o 3.- 5. místoRW Wettingen (Švýc.) - HC Bohemians 0:5, HC Bohemians - HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 1:1 (Jakub Žižkovský).

Konečné pořadí: 1. HC Ludwigsburg (Něm.), 2. TSV Mannheim (Něm.), 3. RW Wettingen (Švýc.), 4. HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 5. HC Bohemians.


Turnaj 18. ročník Mem.dr. Pošíka 2017 (hale na Zeleném Pruhu):

Bohemians – President 2:3Bohemians - Dráždany (Něm.) 3:2Rakovník – Bohemians 2:3, Bohemians - Šenkvice (SR) 5:0, Mnichovice – Bohemians 0:3.

Nájezdy o 1. místo: Rakovník - Bohemians 2:0.

Konečné pořadí: 1. Rakovník, 2. Bohemians, 3.

V rámci Pragochema Cupu - Podvinný mlýn: 10. 11. Bohemians - President 9:4, Bohemians - Mnichovice 5:0

Pošík II. - 18.11. v hale na Slavii (1x 20 min.):

HC Praga – HC Bohemians 0:6,  HC Bohemians - President 3:1, Hostivař - HC Bohemians 3:3 (Filip O. vyrovnal střelou po rohu v poslední vteřině), HC Bohemians - HC Rakovník 2:2.

Pořadí: 1. Rakovník, 2. Bohemians, 3. Hostivař.


Jarní sezona 2017:

Odehráno:

8.4. Hostivař - Bohemians 8:3, 22.4Hradec - Bohemians , 6.5. Bohemians - Kbely 8:7, Slavia - Bohemians 12:2, Bohemians - Litice 2:14, Bohemians - Rakovník 3:7,

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE


 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Login

Menu

Cart

Jtouch Mobile Template for Joomla (c) 2011 - 2012 JtouchMobile.com