Vytvořeno 5. červenec 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Na Hostýnské jsme začínali a také jsme se rozloučili s kategorií mladších žáků. Od podzimu jsme o patro výš. Bude to znamenat i setkání s hráči, kterým bude o dva a někdy i tři roky více. Nebudeme očekávat zázraky, ale postupný vývoj. Mám problém s Matějem, který si myslí, že hokej hraje pro trenéra a nechce pochopit, že to je především jeho hráčský život. Musíme ho získat a přesvědčit, že bez něho se obejdeme, ale ztratí hodně především on sám. Je to úloha pro Pepu, který mu, jako jeho blízký kamarád, může pomoci. Věřím, že bude chtít být mezi kamarády, jejichž rozhodnutí dělat sport jako zábavu ale i povinnost, je naplněným části svého života.

V kategorii U 13 jsme dosáhli hodně úspěchů ale i zklamání. Přesto musím pochválit všechny za snahu zdokonalit se, jak ve výkonnosti, tak i v přístupu ke svým povinnostem. Moc jste mne všichni potěšili dárkem, který je víc než zachycení okamžiku. Dává mi impuls pro další práci s vámi. Užívejte si prázdnin, věřím, že plné pohybu, sportu, poznání a radosti. Uvidíme na soustředění v Bretu, kde zahájíme podzimní sezonu. V sobotu 9.září vše začne.

Tak ahoj a těším se na shledání.

trenér FV


 

Aktualizováno 22. březen 2019
 
Vytvořeno 23. červen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Výlet do Železné Rudy se mi moc líbil.

Začalo to na nádraží, kde jsme chvilku nemohli najít náš vlak. Cesta byla super a všichni jsme se moc pobavili. Když jsme přijeli, všechno vypadalo super, až na chatky, ty vypadaly z venku hezky, ale zevnitř to byla hrůza. Každý večer jsme hráli rugby nebo si pinkali s míčem. Všechny výlety byly zážitkem pro všechny kluky. 
Myslím si, že nás to hodně spojilo jako tým, ale i jako kamarády. Naši vedoucí Ferdinand Veverka, Tomáš Soukup, Jirka Bouška a Petr Stibor byli ti nejlepší vedoucí, které jsme si mohli přát.
 
Josef Kovář

Aktualizováno 26. červen 2017
 
Vytvořeno 22. červen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

V Železné Rudě jsem ještě nikdy nebyl a tak jsem se tam moc těšil.

Počasí se nám vydařilo a o zábavu bylo postaráno.
Každý den jsme měli nový zážitek - v pátek jsme si prohlídli okolí a hráli skoro nekonečné rugby. V sobotu jsme si vyšli na Špičák a po návratu jsme se mohli "za odměnu" vykoupat v patnáctistupňové jezeře. Po nedělním výletě na nedalekou rozhlednu jsme se unavení, ale šťastní vrátili zpět do Prahy. Celý víkend jsem si moc užil s klukama i dospělýma. 

Doufám, že nás zase někdy čeká podobný výlet!

Dan Levý

 


 

Aktualizováno 26. červen 2017
 
Vytvořeno 19. červen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Konec dobrý, všechno dobré./doplněná a upravená verze II./

odkaz na fotky ZDE

První společný výlet do šumavských hvozdů se vydařil. Musím pochválit všechny účastníky, jak se statečně vyrovnali s tábornickým ubytováním, alá 50 léta /neramcali/ Zde bych trochu ubral,to  když byla před námi trasa 15 kilometrů i více, nebo když vstupovali  do přírodního koupaliště, kde pouze na okraji dosahovala 15 stupňů a s každým metrem šla teplota prudce dolů Za velkého povzbuzování pomohli všichni Pepovi a Jáchymovi překonat bázeň, aby i oni okusili vody jezírka.Teprve poslední den,kdy nám přálo slunce jsme si prostředí mohli opravdu užít. Ráno a večer jsme si užívali příjemné prostředí hotelu Eralngin,kde nás čekal ráno švédský stůl a večeře,která nám doplnila síly až na některé ....rohlíkaře. Ale to je jiná kapitola.  

Jsem velice rád, že se všichni na 3 dny stali kamárady, partou kluků, která si užívala odloučení od rodičů /jejich slovník někdy tahal za uši/dokázali vzájemně pomáhat,  ochraňovat,zápasit ,ale i podělit se o své zásoby. Mnozí byli poprvé v prostředí, kde se museli starat o sebe, o osobní vybavení do výšek přes 1 200 m a tak někteří poznali, že podcenění hor, hodně studí.

Tomáš naučil kluky vázat uzly, dozvěděli se i něco o zdravovědě, orientaci v přírodě a také o  tom, co nás čeká na podzim. Bylo to krásné a tak věřím, že si to všichni užili a že příští akce  již zúčastní úplně všichni. Tátové Jirka, Petr a Tomáš dokázali, že jsme se mohli pustit bez obav,že se ztratíme , i do neprobádaných cest .Vždy nás spolehlivě dovedli do cíle.

Na závěr, kdo napíše svoje zážitky a přes pana Smekala, nebo mne, je umístí na naše stránky, dostane zcela nový balonek - platí pro první tři kluky. Tak jděte do toho!KDO BUDE PRVNÍ? MŮŽE BÝT I NAPSÁN A PŘEDÁN NA TRÉNINKU.

trenér FV 


 

Aktualizováno 22. červen 2017
 
Vytvořeno 12. červen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Mladší žáci na závěr svého působení v této kategorii přesvědčili sami sebe, rodiče i mne, že měli navíc než na 4 místo. Ale to je již minulostí a nyní se již zaměřujeme na budoucnost, Na Velké ceně Prahy obsadili 1. místo a to suverénním způsobem. Především vrátili Budějovicím poražku a nerozhodný výsledek z mistrovské části soutěže. Dan dokázal udržet střelkyni Budějovic a až ještě zlepší přihrávku, bude  velkou oporou na místě levého obránce. Také Kuba svou pohotovostí přesvědčil, že by mohl být střelcem družstba. Pochvalu zaslouží všichni,včetně Jindry

Na výjezdu do Železné Rudy se najde čas na diskuzi o cílech v kategorii starších žáků. Závěr naší činnosti před prázdninami bude v pondělí 26.7. od 16.00 na Hostýnské. Budou soutěže s rodiči, občerstvení, setkání s našimi mladšími hráči a vyhlášení našich cílů.

Veverka Ferdinand

Kluci porazili Slavii 7:2, Kbely 16:1, Šenkvice 10:1 a České Budějovice 9:2 a získali tak 1. místo 

Konečné pořadí: 1. HC Bohemians, 2. České Budějovice, 3. Slavia, 4. Šenkvice, 5. Kbely.

Fotogalerii najdete ZDE  


 

Aktualizováno 16. červen 2017
 
Vytvořeno 4. červen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Poslední kolo mladších žáků Mnichovce. Šlo o to, dostat se na "bednu". Ukázalo se, že to byl náročný úkol. Rozhodly naše chyby a špatná střelba. Byl jsem z toho i já rozhozený, neboť jsem se spoléhal na Matěje, jako střelce a také, že Lukáš pokryje jejich staršího /o dva roky/ hráče. Přesto, že Lukáš statečně bojoval, nepodařilo se ho uhlídat a na druhé straně tyčka Matěje... a na nás padla deka. 

Na druhý zápas jsme změnili taktiku a postavení. Soupeře jsme rozhodili bráněním od půlky. Chvíli to trvalo, než to kluci vzali za své, a chyby dělal soupeř. Osobní bránění Lukáše a Filipa nejlepších hráčů Rakovníka, dvě branky Pepy, branka Matěje a dalších znamenalo vítězství 6:5 a sebedůvěra kluků byla zpět. Jsem tomu rád, neboť jim věřím. Za dva roky účinkování v družstvu U13 udělali nesmírný pokrok. Nebudu vyzdvihovat nikoho. Jsem rád, že se zlepšíli jako tým a jako tým budou i v kategorii starších žáků se Standou a Matějem. Pokud se nám podaří zvládnou stres před střelou na bránu, pak určitě nebudeme na takovém místě,jako letošní starší žáci.

V sobotu máme sraz v 14.30 na Slavii.Tak ukažte opět statečné srdce. Bude ho zapotřebí!!!

Váš trener FV 


 

Aktualizováno 5. červen 2017
 
Vytvořeno 23. květen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)


Neděle v Českých Budějovicích přinesla jasnou výhru nad Slávií 7:0. Hattrickem se zaskvěl Kuba a k vidění bylo dost pěkných akcí a přihrávek, i když je nutno podotknout, že hráči soupeře byli místy o hlavu menší. Pak přišla porážka s Liticemi 2:6, přičemž první poločas skončil nerozhodně 2:2 a škoda dalších šancí. A ve druhé půli klukům došel dech... 

RS

 

 

 

 

 

 

 


 

Aktualizováno 24. květen 2017
 
Vytvořeno 15. květen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Dva dvojzápasy, které jsme odehráli v Mnichovicích a Rakovníku byly hluboko pod našemi možnostmi.

V Mnichovicích jsme hráli bez Filipa, přesto porážka s Mnichovicemi o dvě branky mrzí. Mrzí mne a doufám, že i kluky. 

Horší to bylo v Rakovníku. Postihl nás útlum, který nebyl schopen nikdo z kluků zastavit. Škoda, že jsme zápas s Rakovníkem nemohli natočit. Zápas se hrál bez nasazení, bojovnosti, nabízení se na přihrávky, kupila se chyba na chybu a tak výsledkem byla největší porážka v historii. Ještě horší je to s diciplinou v družstvu. Poznámky na soupeře, rozhodčí, dokonce i mezi s sebou, dokonale stačily rozvrátit morálku a přispěly velkou měrou k porážce. Druhý zápas s Budějovicemi byl dobrý pouze v prvním poločase. Nepochopitelné chyby v obraně a v brance a neschopnost proměnit i největší šance, to vše znamenalo, že výsledkem byla remiza. 

1/ V první řadě jde o disciplinu a pořádek. Velkou úlohu by v tom měl mít kapitán. Bohužel Lukáš v těchto situacích nevystupuje jako kapitán, ale jako pozorovatel. Zde udělám závěr.

2/ Lukáš Smekal, Dan Levý, Jáchym Bouška, Kuba. Je bezpodmínečně nutné, aby pochopili, že kolektivní sport je o kamarádství, obětavosti ke kolektivu a předeším o disciplině.

Pokud nebudou všichni, od okamžiku, kdy vstoupí do areálu Slavie, nebo do šatny před zápasem, plně soustředění pouze na svůj výkon, nebudou soustředění k tomu, jak využít postavení na hrací ploše k nejlepšímu výkonu, nenajdou motivaci k vítězství i nad sebou a soupeřem, budem pouze průměrným družstvem bez dalších ambicích.

3/ Pokud dojde ještě jednou k výstupům, které poškozují jméno Bohemians, pak tito hráči budou postaveni mimo kolektiv. Bude to bolet. Postihne to i ostatní, ale jiná cesta není. 

Veverka Ferdinand

Pár fotek ZDE


 

Aktualizováno 15. květen 2017
 
Vytvořeno 11. květen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Klukům se o víkendu znovu dařilo střídavě. V Mnichovicích nejdříve porazili President 4:0 a pak dlouho čekali na další zápas, protože tým z Hostivaře nedorazil. Pauza jim neprospěla, proti domácím chyběl jejich hře (pohybu) náboj, ten přišel částečně v závěru, a prohráli 3:5. 

Další fotky najdete ZDE

A jedno video ZDE

 

 

 

  


 

Aktualizováno 16. květen 2017
 

Strana 1 z 3

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

TV kanál pozemního hokeje

Díky za podporu


Tréninky:

U6/U8: Po+Čt 16-17:30 – ZŠ Hostýnská
U10 mix: Út 16-17:30, Čt 17-18:30 – ZŠ Hostýnská
U12 dívky: Po+Čt 15-16:30 – ZŠ Hostýnská
U12 chlapci: Po 17:30-19:00 – ZŠ Hostýnská, Út 18:00-19:15 - Slavia,
Čt 16:00-17:00 – Slavia
U15 dívky:  Po+Stř 17:00-18:30 - Zel.pruh, Čt 17:00-18:00 kondice - ZŠ Hostýnská
Dorostenci: Po+Stř 18:30 - Zel.pruh,
Čt 18:00 kondince - HTC, 16:00 SCM - Slavia
Dorostenky a ženy: Po+St 18:30 - Zelený pruh a Út kondince HTC
Muži: Út+Čt 20:00 - Slavia
xxxxxxxxx
Kroužky: Pá 14:00-15:00 - ZŠ Hostýnská, Stř 13:30-14:30 - Nad Vodovodem

Bazar vybavení

Klikni na obrázek a kupuj_prodávej: