Vytvořeno: 16. březen 2017 Kategorie: Rozlosování

Jarní sezona 2018:

29.4Kbely A - Bohemians 5:1, Mnichovice A - Bohemians 1:10.

6.5. Praga - Bohemians 2:8President - Bohemians 5:4.

13.5.Litice A - Bohemians 10:0Hradec - Bohemians 8:2.

20.5.Mnichovice B - Bohemians 10:0Hostivař - Bohemians 6:3.

27.5 Kbely A - Bohemians 6:2, Mnichovice A - Bohemians 16:2

3.6. President - Bohemians 13:0Praga - Bohemians 2:7

10.6. (Hradec): Hradec - Bohemians 6:0Litice A - Bohemians 7:0

17.6. (Hostivař): Mnichovice B - Bohemians 6:0Hostivař - Bohemians 2:4

Odehráno

8.4. (Litice): Slavia - Bohemians 2:7 a Bohemians - Mnichovice B 4:4

15.4. (Kbely): Kbely A - Bohemians 8:3Kadaň - Bohemians 7:2

Výsledky a tabulka ZDE

Podzimní sezona 2017 - odehrané:

Bohemians - Budějovice 3:1, Litice A - Bohemians 10:1 

Bohemians - Slavia 4:2, LBohemians - Rakovník 4:3 

Mnichovice B - Bohemians 5:1Bohemians - Kbely A 1:6 

Bohemians - Kadaň 5:1, Bohemians - Budějovice 1:1 

Bohemians – Rakovník 4:2, Litice – Bohemians 3:1. 

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE


Halová sezona 2017/18 - konečné 4. místo. BLAHOPŘEJEME!

26.11.: Budějovice - Bohemians 1:3, Bohemians - Mnichovice A 0:7.

3.12.: President – Bohemians 5:1, Kbely - Bohemians 2:2,

10.12.: Bohemians - Praga 2:2, Mnichovice B - Bohemians 1:0,

 16.12.: Bohemians - Slavia 3:2, Kbely - Bohemians 2:6,

14.1.: Bohemians - Hostivař 1:0, Budějovice - Bohemians 1:5

27.1: Bohemians - Mnichovice A 0:10, President - Bohemians 5:2,

28.1.: Bohemians - Praga 4:2,

17.2.: Mnichovice B - Bohemians 1:111:40 Bohemians - Slavia 2:3,

3.3.: Kbely - Bohemians 1:4, 10:30 Bohemians - Hostivař 2:1.

Výsledky s tabulkou na webu PSPH

.....................................................................................................................

Turnaj 18. ročník Mem.dr. Pošíka 2017 - 5.11. v hale Hagibor (1x20 min.)

Bohemians - President 1:4Hradec - Bohemians 2:3Bohemians - Mnichovice 6:6.

1. Mnichovice, 2. President, 3. Bohemians. 


 

TV kanál pozemního hokeje

Díky za podporu


Tréninky:

U6/U8: Po+Čt 16-17:30 – ZŠ Hostýnská
U10 mix: Út 16-17:30, Čt 17-18:30 – ZŠ Hostýnská
U12 dívky: Po+Čt 15-16:30 – ZŠ Hostýnská
U12 chlapci: Po 17:30-19:00 – ZŠ Hostýnská, Út 18:00-19:15 - Slavia,
Čt 16:00-17:00 – Slavia
U15 dívky:  Po+Stř 17:00-18:30 - Zel.pruh, Čt 17:00-18:00 kondice - ZŠ Hostýnská
Dorostenci: Po+Stř 18:30 - Zel.pruh,
Čt 18:00 kondince - HTC, 16:00 SCM - Slavia
Dorostenky a ženy: Po+St 18:30 - Zelený pruh a Út kondince HTC
Muži: Út+Čt 20:00 - Slavia
xxxxxxxxx
Kroužky: Pá 14:00-15:00 - ZŠ Hostýnská, Stř 13:30-14:30 - Nad Vodovodem

Bazar vybavení

Klikni na obrázek a kupuj_prodávej: