Archiv článků

DK4I0999.JPG

První dva dny Club Trophy v Paříži jsou za námi

Právě probíhající turnaj EuroHockey Club Trophy I 2022 v Paříži, kterého se účastní náš mužský tým, má za sebou první dva hrací dny. Počasí nám zatím přeje, je slunečno, teplota okolo 20C. Turnaj bohužel ovlivnil probíhají konflikt na Ukrajině. Z původních osmi účastníků se na turnaji utkají pouze čtyři týmy. Dinamo-Elektrostal (RUS) and SC Stroitel Brest (BLR) byly vyloučena a týmy WKS Grunwald Poznan (POL), HC OKS-SHVSM Vinnitsa (UKR) odstoupily.

V pátek 15.4.22 jsme zahajovali naší cestu turnajem zápasem s domácím týmem CA Montrouge. Zápas skončil prohrou 1:6, když za náš tým vstřelil čestnou branku Štěpán Lalík. Domácí tým se herním projevem a dosaženými výsledky pasuje do role favorita turnaje.
V sobotu 16.4.22 byl na řadě souboj s portugalským mistrem z Lousady. Zápas byl velmi vyrovnaný. Ke konci utkání jsme měli mírnou přavahu, kterou jsme bohužel nevyužili a zápas tak nakonec skončil nerozhodně 3:3.

Galerie fotografií ze zápasu s AD Lousada (Foto by Alfred Walti)...

V neděli od 12:30 pokračujeme zápasem s týmem Rottweis Wettingen.

Průběžné výsledky můžete sledovat zde.